Walentynki w Szkole Podstawowej w Kowalewie Opactwie

314
wyświetlenia

Piątek 12 lutego upłynął w Szkole Podstawowej w Kowalewie Opactwie w kolorach czerwieni, atmosferze miłości i przyjaźni. A wszystko to z okazji Walentynek.

W udekorowanej świetlicy uczniowie klas 1-3 rozpoczęli świętowanie od warsztatów tworzenia czekolady, a następnie próbowali gorącej czekolady z kolorowymi piankami.
W kolejnej części uroczystości odbył się Walentynkowy Pokaz Talentów. Występujący uczniowie recytowali samodzielnie napisane wiersze, śpiewali piosenki i grali na instrumentach.
Następnie wszystkie chętne dzieci wystąpiły w niekonwencjonalnym pokazie mody, gdzie zaprezentowały na szkolnym wybiegu stroje wykonane z różnorodnych materiałów przeznaczonych do recyklingu. Za występ w pokazie talentów i mody ekologicznej dzieci otrzymały dyplomy i nagrody.
Na zakończenie imprezy walentynkowi listonosze otworzyli „Pocztę Walentynkową” i wręczyli wszystkim adresatom przygotowane dla nich serduszka i kartki z wyrazami sympatii.
Dyrekcja składa serdeczne podziękowania wszystkim uczniom za aktywny udział w zabawie oraz rodzicom za wsparcie, pomysłowość i pomoc w przygotowaniu strojów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ