18-latek ugodzony nożem w serce. Tragedia w Kleczewie!

5458
wyświetlenia
Obrazek poglądowy

Do tragicznej w skutkach sytuacji doszło w Kleczewie. Na chodniku został znaleziony zakrwawiony 18-letni chłopak. Okazało się że młody mężczyzna nie żyje. Śmierć spowodowała rana kłutą w serce.

Zabójcą młodego mężczyzny okazał się jego kolega, sąsiad. Ten mężczyzna jeszcze dziś usłyszy zarzut zabójstwa. W tej sytuacji zostanie skierowany wniosek do sądu o tymczasowy areszt. Okoliczności tego zdarzenia bada policja.
Wiadomo, że troje młodych ludzi, wszyscy mieli po 18 lat przebywało w domu na spotkaniu towarzyskim w miejscowości Kleczew. Między młodymi mężczyznami doszło do kłótni, potem do bójki, która w konsekwencji zakończyła się śmiertelnym ciosem zadanym ostrym nożem.
Mężczyzna został zatrzymany w trakcie interwencji policji. Policjanci próbowali rannego 18-latka ratować, potem dołączyła do nich załoga karetki pogotowia. Niestety akcja ratunkowa nie powiodła się.
Zatrzymany drugi 18-latek przyznał się na pierwszym przesłuchaniu do popełnienia zabójstwa. Wskazał także gdzie wyrzucił ostry nóż. Śledczy nie mieli po sekcji zwłok wątpliwości, kto jest sprawcą tej zbrodni. Za to co zrobił grozi mu dożywocie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ