Strzałkowski Klub Karate u wójta Grzywińskiego!

167
wyświetlenia

Na początku 2021 roku przedstawiciele Strzałkowskiego Klubu Karate spotkali się z wójtem Dariuszem Grzywińskim, by podziękować za dotychczasową współpracę i wsparcie Samorządu dla rozwoju ich dyscypliny na terenie Gminy.

Początki działalności Strzałkowskiego Klubu Karate sięgają września 2018 roku, kiedy trener Mateusz Zarzycki rozpoczął zajęcia z pierwszą grupą dzieci. Klub propaguje dyscyplinę karate, jako atrakcyjną formę spędzania czasu z wieloma walorami wychowawczymi.
Strzałkowski Klub Karate jest członkiem Polskiej Unii Karate oraz Wielkopolskiego Okręgowego Związku Karate Olimpijskiego. Wśród jego członków są dzieci od 5 roku życia, ale również młodzież.
Klub prowadzi szkolenie sportowe przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Strzałkowie oraz Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wólce. Organizuje również wyjazdy na obozy sportowe, zgrupowania i konsultacje.
Pomimo krótkiej historii kub ma na swoim koncie sporo osiągnięć. Jego zawodnicy mogą pochwalić się medalami zdobytymi na zawodach rangi ogólnopolskiej, regionalnej oraz Mistrzostwach Województwa Wielkopolskiego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ