Dziewczęta z Cienina Kościelnego Mistrzami Gminy w Unihokeju!

584
wyświetlenia
dav

Dziewczęta z klas starszych 29 września brały udział w Mistrzostwach Gminy Słupca w Unihokeju, które odbyły się w Kowalewie. W kategorii Młodzieży Szkolnej, wystartowało 6 szkół.

Nasze uczennice to mistrzynie rejonu konińskiego sprzed dwóch lat więc czuły presję, aby udowodnić swoje wysokie umiejętności. Początek turnieju był trudny, ale z meczu na mecz grały coraz lepiej. Zakończyły zmagania w grupie na pierwszym miejscu, w półfinałach zdecydowanie wygrały ze szkołą z Cienina Zabornego a w finale gładko pokonały gospodarzy. Podczas całego turnieju nie straciły żadnej bramki, za to strzeliły ich wiele. Najpiękniejsze gole na koncie mają Patrycja,Monika i Nikola. Wszystkie zawodniczki zagrały bardzo dobrze i mogą być zadowolone ze swojej postawy na boisku.

Skład zespołu: Jamruszka Nikola, Frontczak Weronika, Kaszuba – Kraska Monika, Dębowska Patrycja, Perlińska Zuzanna, Mrugalska Wiktoria, Badalewska Klaudia, Dudkowiak Gabriela, Foszpaniak Marika, Silska Karolina, Kruczkowska Iga, Wieczorek Julia, Staszak Nikola.

Opiekun: Iwona Miętkiewicz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ