Słupczanin szefem muzycznym nowego projektu “From the PLAYWOOD”

803
wyświetlenia

Na polskim rynku muzycznym pojawił się nowy projekt. Jest to elitarny program dostępny w internecie, w którym można zobaczyć i posłuchać koncertów granych na żywo przez artystów często nieznanych. Kluczem jest oryginalność i autentyzm twórcy lub twórców.

Pomysłodawcą i obecnie pełniący rolę szefa muzycznego tego projektu jest pochodzący ze Słupcy Mateusz Stróżyk, gitarzysta i kompozytor. Szefem całego projektu jest Greg Nelec właściciel studia.
Mieszkańcom Słupcy Mateusz znany jest jako autor murali niepodległościowego w okolicach Miejskiego Parku, oraz dziewczynki z zapałkami na ścianie przy firmie Instal Gaz.
Jak się dowiedzieliśmy przy projekcie pracują inni słupczanie, Michał ZEN Cegielski, Cyprian CYPIS Purzyński.
Motywem wspólnym dla bardzo różnych artystów jest niezmienna drewniana scena, dla której siedzibą jest ogromne studio Grzegorza GREGA Nelca artysty fotografika w Poznaniu. To niezwykłe, że Greg Nelec, artysta przyzwyczajony do komercyjnych przedsięwzięć, zdecydował, że będzie wspierał i czynnie uczestniczył w tym niezwykłym i niekomercyjnym projekcie, który daje szansę na zaistnienie artystom nieznanym i niepopieranym przez dużych wydawców.
Więcej o projekcie możecie przeczytać TUTAJ!
Koncerty już dostępne są na stronie From the PLAYWOOD
Aktualności z From the PLAYWOOD znajdziecie TUTAJ
.
Piotr Stróżyk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ