Biblioteka Pedagogiczna poleca…„Samoleczenie. Odkryj swój nieograniczony potencjał i obudź w sobie potężnego uzdrowiciela” Kelly Noonan Gores

333
wyświetlenia

Szukając książki…

Każdy kto walczył z chorobą swoją lub kogoś bliskiego, wie jak trudna jest to walka. Książka, którą polecam jest wyjątkowa, bo wyjaśnia jak nasze myśli, przekonania i emocje wpływają na nasz organizm. Została wydana w 17 krajach i oparta jest na bijącym rekordy popularności filmie dokumentalnym na platformie Netflix, który odmienił życie tysięcy ludzi.

Autorka w tym celu oddaje głos naukowcom, lekarzom, ekspertom, światowym autorytetom, którzy dzielą się badaniami i odkryciami na temat przywracania do zdrowia i przekonują, że mamy znaczną kontrolę nad naszym zdrowiem i życiem. Historie konkretnych osób pokazane w książce udowadniają, że uzdrawianie jest złożonym procesem, ale może także nastąpić niespodziewanie. Wyniki badań, naukowo potwierdzone fakty, świadectwa skuteczności samoleczenia, historie uzdrowień to uwiarygodnione relacje z pierwszej ręki o tym co działa, co nie działa i dlaczego.

Po prostu najnowocześniejsza nauka spotyka się w tej książce z medycyną starożytną. Jej przeczytanie da siłę, aby poznać potencjał do samoleczenia jaki w nas drzemie oraz zrozumieć jakim cudem jest nasze ciało. Uzasadni, że długotrwałe działanie hormonów stresu może zainicjować choroby, gdyż życie z włączonym trybem alarmowym wyczerpuje naturalne zasoby uzdrawiających sił organizmu. A więc obudźmy w sobie uzdrowiciela.

Anna Tomal

ZOSTAW ODPOWIEDŹ