Bezpłatna mammografia przy Urzędzie Miasta Słupca!

173
wyświetlenia

W dniu 4 grudnia 2020 r. (piątek) w godz. od 9:00 do 16:00 w Słupcy przy Urzędzie Miasta ul. Pułaskiego 21, będą przeprowadzone badania mammograficzne dla Pań, które wcześniej dostały imienne zaproszenia (ponad 200 zaproszeń) od Działu Organizacji Badań Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej LARGO Sp. z o.o. w Poznaniu.

– Z uwagi na sytuację epidemiologiczną mammobusy i pracownicy będą odpowiednio wyposażeni w środki ochrony. Prosimy Panie o przyjście w maseczce trójwarstwowej (najlepiej zakupionej w aptece), na umówioną wcześniej godzinę. Do mammobusu wchodzimy pojedynczo, po wejściu prosimy o zdezynfekowanie rąk (pojemnik ze środkiem dezynfekującym jest zamontowany w mammobusie). Wyniki badań będą wysłane do pacjentek pocztą.
– Uwaga: Na badanie niestety nie może przyjść pacjentka, która ma kwarantannę lub jest w izolacji, jak też mieszka z osobą w kwarantannie lub izolacji.
– Badania w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi, dla kobiet z przedziału wiekowego 50-69 lat, finansuje Narodowy Fundusz Zdrowia.

Inf. Fanpage Michała Pyrzyka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ