III Bieg dla Szlachetnej Paczki odbędzie się wirtualnie!

468
wyświetlenia

III Bieg dla Szlachetnej Paczki się odbędzie. Jednakże z zaistniała sytuacja i ograniczeniami postanowiliśmy zorganizować bieg wirtualnie.

Tak jak w poprzednich latach grupa biegowa “Boginie Bieżni” będzie zbierać dary tj. art spożywcze, chemię gospodarcza, art szkolne i wszystko to co uważacie, że może przydać się rodzinie w potrzebie.
W wydarzeniu można wziąć udział w dowolnym miejscu, indywidualnie w terminie od 23 listopada do 4 grudnia 2020r. Wystarczy przebiec, przejść, przejechać na rowerze, wybrany przez siebie dowolny dystans (jednak nie mniej niż 1 km) i udokumentować go poprzez zapisanie aktywności na dowolnym urządzeniu rejestrującym trasę i czas. Zapisana aktywność na dowolnym urządzeniu z gps posłuży jako dowód odbycia biegu uprawniający do odbioru medalu oraz pakietu startowego.
Zrzut zdjęcia z aktywności należy opublikować na swoim fb (post publiczny), lub na fb BoginieBieżni z hasztagiem #boginiedlaszlachetnej . W przypadku kiedy to uczestnik nie korzysta z portalu społecznościowego facebook, zrzut ekranu należy przesłać na email biuro@yogoecents.pl
Każdy uczestnik który poprawnie zarejestruje się na bieg oraz go udokumentuje, otrzyma pamiątkowy medal oraz pakiet startowy który będzie miał możliwość odebrać osobiście po okazaniu dowodu osobistego.
Odbiór medalu pamiątkowego oraz pakietu startowego: Ewa Czaplińska, Sklep Mak-Czap, ul. Pułaskiego 14, Słupca od poniedziałku do piątku, w godz. 15.00-17.00.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ