Odnaleziono ciało 44-letniej kobiety w powidzkim lesie

9360
wyświetlenia

Zakończono poszukiwania 44-letniej mieszkanki Osińca. Ciało kobiety znaleziono w zagajniku w pobliżu miejscowości Powidz – Osiedle. Okoliczności jej śmierci wyjaśni prokuratura.

Justyna J. (44 l.), zaginęła w środę, 27 czerwca około godziny 18:00. Kilka godzin później rodzina powiadomiła Policję. Policjanci rozpoczęli poszukiwania zakrojone na szeroką skalę. Sprawdzano miejsca, do których mogła się udać, także szpitale, dworce, hotele, miejsca oferujące noclegi. Komunikat ze zdjęciem został przekazany do mediów. W poszukiwaniach brał udział śmigłowiec. W sobotę, w godzinach popołudniowych w pobliżu Powidza znaleziono samochód, którym poruszała się zaginiona.

W niedzielę (01.07.2018) od rana 44-latki szukało 20 policjantów z Oddziałów Prewencji Policji w Poznaniu i Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie, dwa z Komendy Powiatowej Policji ze Słupcy, pięciu żołnierzy z JW w Powidzu, 12 strażaków z OSP w Witkowie, Wiekowie, Strzałkowie, Powidzu i Słupcy, przewodnik z psem policyjnym. Około godziny 11:45, w wysokiej trawie, w pobliżu miejscowości Powidz – Osiedle znaleziono ciało zaginionej kobiety. Okoliczności jej śmierci wyjaśni prokuratura. Policja dziękuje wszystkim biorącym udział w poszukiwaniach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ