Zespół „My Młodzi” śpiewa dla Witkowian już 15 lat!

741
wyświetlenia

W sobotę 13 października w sali widowiskowej Centrum Kultury im. Krzysztofa Szkudlarka w Witkowie odbyło się III Spotkanie Seniorów „Z piosenką weselej”, podczas którego świętowano wyjątkowy Jubileusz 15-lecia Zespołu Śpiewaczego „My Młodzi”.

W sobotnie popołudnie wystąpiło 8 zespołów seniorskich, a wśród nich: Chór „Melodia” z Pobiedzisk, Zespół „Retro Cafe” z Czerwonaka, Klub Seniora „Ferajna” i „Złoty Liść” z Trzemeszna, Chór Kościelny pw. św. Mikołaja w Witkowie, Kapela Odjazdowa z Witkowa oraz Jubilaci – Zespół Śpiewaczy „My Młodzi”. Spotkanie było doskonałą okazją do podsumowania działalności Zespołu, który w 2003 r. zapoczątkował swoją amatorską działalność.

Zacny Jubileusz był pomyślany jako wspólne spotkanie z piosenką. Każdy zespół przygotował ok.10 minutowy program artystyczny, prezentując utwory muzyki biesiadnej i popularnej. Warto podkreślić, że sobotnie wydarzenie nie miało charakteru konkursu, natomiast jego celem była integracja środowisk. Na zakończenie wspólnej zabawy odśpiewano Hymn Emerytów „Spotykajmy się”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ