Żeglarze Dzieciom 2019–żeglarze dla Olka

475
wyświetlenia

To była piękna sobota w ostrowskiej marinie. Od samego rana słońce swymi promieniami rozświetlało jezioro, a poranna bryza wtórowała mu lekkim szumem, to naturalne libretto zapodawało coś niezwykłego. Z każdą sekundą, minutą, godziną do tego duetu dołączał rytm serc, które wspierały w różny sposób naszego Olka. Od rozpoczęcia zapisów dało się wyczuć puszkowe crescendo, a później Edyta Kasprzyk jak primadonna wprowadzała zgromadzonych na brzegu kibiców w stan otwierania serc na licytacje dla Olka. Ta niezwykła widownia z aplauzem licytowała bijąc niejako brawa na stojąco. Nietypowy program – podziękowanie przygotował Marcin Kuzemko, dziękujemy za pomoc Olkowi.
Podczas antraktu trio w składzie Edyta (primadonna nasza), Marta (mama Olka), Marlena (dyrektor żłobka Fundacji Supersprawni) raczyły widownię słodkościami przygotowanymi przez tych, którzy piekąc ciasta chcieli wesprzeć Olka. Dziękujemy.
A na zakończenie wielki finał, dwóch tenorów, Emila i Jędrzeja sprawców tego pozytywnego zamieszania, Panowie wielki szacunek, uznanie i podziękowanie.
To był cudowny koncert Wielkiej Orkiestry Żeglarskich Serc, podczas którego zebraliśmy 40.545,43 złotych i 20,00 euro.

Tomasz Gaca

ZOSTAW ODPOWIEDŹ