Zawody Strzeleckie na Powitanie Wiosny

1450
wyświetlenia

Zawody Strzeleckie z Karabinka Pneumatycznego na Powitanie Wiosny zostały przeprowadzone w poniedziałek 20 marca przez Stowarzyszenie “Z Wiatrem i pod Wiatr” oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Słupcy. 

Udział w zawodach wzięli uczniowie z Gimnazjum w Słupcy, Gimnazjum w Drążnej, Liceum Ogólnokształcącego w Słupcy, Zespołu Szkół Ekonomicznych w Słupcy, Zespołu Szkół Zawodowych w Słupcy. Sędzią głównym był pomysłodawca zawodów – instruktor strzelectwa Karol Biadasz.

Najlepszą zawodniczką została Wiktoria Dudek (MOS ZSE) z 88 punktami (na 100 możliwych do uzyskania), za nią znalazła się Antonina Świerkowska (MOS LO) z 85 punktami, Weronika Wapniarska (MOS Gimnazjum Drążna) -82 pkt, IV miejsce wywalczyła Agnieszka Michalak (MOS Gimnazjum Słupca) zdobywając 81 punktów.

W kategorii chłopców na najwyższym podium stanął Kamil Zarzycki (MOS LO) z 90 punktami, za nim był Mikołaj Śmigielski (MOS LO) z 89 punktami, Bartosz Bartkowiak (MOS LO) -80 pkt., na IV miejscu stanął Marcin Piątek (MOS ZSE) z 73 punktami.

Następne zawody strzeleckie już w kwietniu. Więcej informacje będzie można znaleźć na profilu Stowarzyszenia na Facebooku i stronie Słupeckiej Organizacji Turystycznej.

Każdy, również dorośli, kto jest zainteresowany uprawianiem strzelectwa prosimy o kontakt 691853772.

Karol Biadasz – instruktor strzelectwa  i główny organizator

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ