Zakrętkowa pomoc policji na rehabilitację chłopca

748
wyświetlenia

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Słupcy przekazali kilka worków plastikowych nakrętek, które pomogą w zdobyciu środków na leczenie i rehabilitację 2-letniego Kacpra.

Mundurowi wsparli inicjatywę zapoczątkowaną przez Przedszkole MIŚ USZATEK ze Słupcy. Przekazane nakrętki trafią do recyclingu, a zebrane w ten sposób pieniądze sprawią, że życie chłopca będzie bardziej komfortowe i radosne.Nakrętki przekazywane w całej Polsce na różne cele pomogły wielu ludziom w trudnych, życiowych sytuacjach. Te zbierane obecnie w Słupcy przysłużą się małemu chłopcu, który urodził się z licznymi, zdrowotnymi wadami. Maluch musi być leczony, intensywnie rehabilitowany oraz całodobowo monitorowany.

Pomysł na “zakrętkową pomoc” dla Kacpra wdrożyli nauczyciele oraz dzieci i rodzice z Niepublicznego Przedszkola MIŚ USZATEK w Słupcy.O inicjatywie dowiedział się dzielnicowy, w którego rejonie znajduje się placówka i zachęcił kolegów z pracy do zbierania nakrętek. Okazało się, że policjanci i pracownicy cywilni słupeckiej komendy już wcześniej uczestniczyli w tego typu przedsięwzięciach i cały czas zbierali nakrętki. Ich staraniem zebrano kilka worków kolorowych zakrętek, które mundurowi przekazali dyrektorowi przedszkola. Dzielnicowy dziękuje szczególnie za wsparcie i pomoc policjantom z Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KPP w Słupcy.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ