Zakończenie roku szkolnego w SP Drążna

338
wyświetlenia

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 w Szkole Podstawowej im. Polskich Noblistów w Drążnej.

W roku szkolnym 2019/2020 Statuetkę i tytuł Prymusa Szkoły Podstawowej im. Polskich Noblistów w Drążnej oraz nagrodę książkową Wójta Gminy Słupca otrzymała – Kinga Kamińska z klasy V ze średnią 5,58 i wzorowym zachowaniem.
Nagrody finansowe Wójta Gminy Słupca dla najlepszego absolwenta szkoły podstawowej otrzymali: Martyna Kamińska średnia 5,56 i zachowanie wzorowe oraz Dominik Czerniejewski średnia 5,35 i zachowanie wzorowe.
Nagrody za uzyskane wysokie wyniki w nauce i zachowaniu otrzymali:
klasa II – Julia Kalecka, Franciszek Grochowski,
klasa III – Izabela Wrzesińska, Iga Parol, Damian Kukulski, Dawid Drzewiecki,
klasa V – Julia Gorzelańczyk, Kinga Kamińska, Marta Roszak, Mateusz Mroziński,
klasa VI – Amelia Drzewiecka, Maria Siuda, Krzysztof Szczepaniak,
klasa VII – Szymon Kukulski, Bartosz Molenda, Bartłomiej Purul, Konrad Wilczewski,
klasa VIII – Wiktoria Ciesielska, Martyna Kamińska, Wiktoria Sobczak, Julia Strzelczyk, Agnieszka Szczepaniak, Daria Żak, Dominik Czerniejewski.

Nagrody za 100 % frekwencję otrzymali:
klasa I – Amelia Kalecka,
klasa II – Julia Kalecka, Zuzanna Małecka,
klasa V – Amelia Skrzydlewska, Paweł Kalecki,
klasa VIII – Martyna Kamińska, Milena Szykowna

Nagrody za aktywny udział w akcjach charytatywnych otrzymali: Izabela Wrzesińska, Damian Kukulski z klasy III oraz Adam Szrama z klasy VI – tytuł Wolontariusza Szkoły.
Nagrody za pracę w Samorządzie Uczniowskim otrzymały Julia Strzelczyk i Karina Bartyszak z klasy VIII.
Nagrody za pracę w szkolnym radiowęźle otrzymali uczniowie klasy VIII: Jakub Kołodziejczak i Dominik Czerniejewski.
Nagrody za zapewnienie oprawy muzycznej na dyskotekach szkolnych otrzymali uczniowie klasy VIII: Jakub Kołodziejczak, Dominik Czerniejewski i Kacper Staszak.
Nagrody za pracę w sklepiku szkolnym otrzymały uczennice klasy VIII: Kinga Andrzejewska i Julia Strzelczyk.
Za osiągnięcia sportowe w latach 2018-2020: Statuetkę i tytuł Sportowca Roku przyznano Darii Żak z klasy VIII.
Puchary za osiągnięcia sportowe otrzymali: Martyna Kamińska, Wiktoria Cierniak, Lidia Bagrowska i Igor Jóźwiak z klasy VIII.
Dyplomy za osiągnięcia sportowe otrzymali: Wiktoria Sobczak, Kinga Andrzejewska, Julia Strzelczyk, Karina Bartyszak, Jakub Kołodziejczak, Adrian Nowaczyk, Kacper Staszak, Mateusz Krysiński, Alan Witasik z klasy VIII.

Podsumowane zostały również konkursy organizowane w czasie zdalnego nauczania.
Za Konkurs o Janie Pawle II nagrody i dyplomy otrzymali:
klasa I – Amelia Kalecka, Miłosz Piński, Błażej Nazaruk,
klasa II – Julia Kalecka,
klasa III – Izabela Wrzesińska, Damian Kukulski,
klasa V – Julia Gorzelańczyk, Amelia Skrzydlewska, Nikola Gołębiowska, Kinga Kamińska, Wojtek Piński, Paweł Kalecki, Gracjan Kapuściński, Jakub Kozłowski, Gracjan Sypniewski, Konrad Grzelak, Łukasz Grzelak,
klasa VI – Adam Szrama,
klasa VII – Bartłomiej Purul, Bartosz Molenda,
klasa VIII – Martyna Kamińska, Milena Szykowna.

Za Projekt ZUS nagrody otrzymali:
klasa VII – Jakub Strzelczyk,
klasa VIII – Martyna Kamińska, Karina Bartyszak.

Za udział i osiągnięcia w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes. Plus Historia nagrody i wyróżnienia otrzymali:
klasa V – Wojciech Piński, Nikola Gołębiowska, Kinga Kamińska, Filip Wróblewski,
klasa VI – Krzysztof Szczepaniak,
klasa VII – Bartłomiej Purul, Bartosz Molenda, Szymon Kukulski,
klasa VIII – Daria Żak, Martyna Kamińska, Dominik Czerniejewski.

Za udział w akcji „Młodzi Głosują – wybory parlamentarne 2019” nagrody i wyróżnienia otrzymali:
klasa VII – Szymon Kukulski,
klasa VIII – Dominik Czerniejewski, Kinga Andrzejewska, Martyna Kamińska, Julia Strzelczyk, Wiktoria Cierniak, Agnieszka Szczepaniak, Jakub Kołodziejczak, Daria Żak.

W konkurs o sporcie „Najlepszy z Najlepszych” nagrodzony został Bartosz Molenda z klasy VII.
Czytelnikiem Roku został Wojciech Piński z klasy V.
Podziękowania w postaci dyplomów i statuetek oraz specjalnych świadectw z czerwonym paskiem za zaangażowanie, życzliwość i współpracę otrzymali również Rodzice uczniów.
Statuetki otrzymali: Iwona Żak, Katarzyna i Krystian Sobczakowie oraz Grażyna Jabłońska.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ