Za kilka dni szpital w Turku przestanie być covidowym!

411
wyświetlenia
Fot. Powiat Turecki

Dobra wiadomość dla pacjentów niecovidowych subregionu konińskiego. Szpital od 8 stycznia będzie w Turku do dyspozycji wszystkich pacjentów. Zostanie przywrócona działalność wszystkich oddziałów.

Jak poinformował Turek.net.pl w poniedziałek 28 grudnia 2020 starosta Dariusz Kałużny i wicestarosta Władysław Karski uczestniczyli wraz z dyrektorem SP ZOZ Krzysztofem Sobczakiem oraz włodarzami gmin z terenu powiatu w Radzie Społecznej SP ZOZ w Turku. Tematem wiodącym rady społecznej było otwarcie wszystkich oddziałów szpitalnych w SP ZOZ w Turku.
Od 8 stycznia wznawiamy normalną pracę wszystkich oddziałów w pełnym zakresie naszego szpitala – zapowiedział podczas wideokonferencji dyrektor szpitala Krzysztof Sobczak.
Starosta Dariusz Kałużny zaznaczył, że ta dobra dla mieszkańców decyzja Wojewody Wielkopolskiego to wynik trudnych i trwających od dłuższego czasu rozmów ze służbami wojewody i Wielkopolskim Oddziałem Wojewódzkim NFZ w Poznaniu.

Dla pacjentów z subregionu konińskiego, w tym pacjentów powiatu słupeckiego jest to kolejny szpital w regionie, który wraca do normalnego funkcjonowania. Oby tak dalej.

Inf. Turek.net.pl

1 KOMENTARZ

  1. panie starosto a kiedy szpital słupecki będzie dla pacjentów ,, niecovidowych” ??? Czekamy na to!!!! Mieszkańcy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ