XLIII Regionalny Turniej Piłki Siatkowej

510
wyświetlenia

W niedzielę 7 kwietnia w hali MOSiR rozegrano XLIII Regionalny Turniej Piłki Siatkowej w dwóch kategoriach wiekowych. Turniej otworzyli dyrektor MOSiR Beata Nadgrodkiewicz i prezes SPS Słupca Michał Ziemski.

Kategoria KADET:

1. KPS Progress Września – puchar Burmistrza Miasta Słupca /Igor Więcek, Kacper Teodorczak, Kacper Kaźmierczak, Filip Fabich, Kamil Federowicz, Andrzej Rewers, Mateusz Mankowski, Jacek Kempinski/
2. Dream Team Ostrowite – puchar MOSiR Słupca /Michał Błaszkowski, Szymon Głowacki, Kacper Rotojewski, Jakub Baraszewski, Bartosz Walczak, Łukasz Stojek, Adrian Rumiński/
3. LUKS Wilki Wilczyn – puchar SPS Słupca /Kacper Gaudyn, Wiktor Nawrocki, Adrian Rostajewski, Michał Kozłowski, Dawid Sajna, Sebastian Goiński, Mateusz Piasecki, Mateusz Adamczyk, Michał Piasecki, Igor Arnacki, Jakub Kozłowski, Kacper Sajniak, Hubert Waszak/
4. SPS Kadet Słupca /Michał Smuszkiewicz, Kamil Błaszczyk, Michał Górecki, Maciej Urbaniak, Stefan Sikorski, Piotr Ziemski, Wojciech Woźniak, Jakub Wisniewski, Mateusz Pędowski/

Kategoria OPEN:

1. Robaczek i Spółka – puchar Burmistrza Miasta Słupca /Tomasz Robak, Michał Muszyński, Damian Nowak, Wojciech Pernak, Michał Torzewski, Marcin Wlazik, Dominik Chromiński, Przemysław Lisiecki, Michał Janiszewski/
2. Coolsquad – puchar MOSiR Słupca /Mateusz Pecyna, Artur Czarkowski, Dominik Juszczak, Tymoteusz Juszczak, Przemysław Miłos, Mateusz Krysztofowicz/
3. MKS Malanów – puchar SPS Słupca /Przemysław Tygielski, Łukasz Klimek, Bartosz Tomczyk, Artur Pacześny, Łukasz Adamek, Mateusz Frątczak, Dawid Urbanowski, Krzysztof Gruszczyński, Robert Niestrata, Hubert Przybyła, Bartosz Nowicki
4. Witkowo /Paweł Koziński, Alan Piechowiak, Arkadiusz Dębicki, Jakub Prus, Marcin Cieślewicz, Michał Liczbiński, Szymon Szacowny, Wojciech Marchlewicz/
5-6. AZS Malina Poznań /Aleksander Poznański, Mateusz Kutz, Kamil Dobrowolski, Mateusz Pięta, Dariusz Sanigórski, Mateusz Sionkowski, Szymon Kulas/
Piguła i Spółka Kościelno /Piotr Piguła, Łukasz Piguła, Tomasz Piguła, Kamil Pomorski, Michał Smuszkiewicz, Dawid Białecki, Cezary Pecelerowicz/
7-9. Milesza Targowa Górka /Adam Andrzejewski, Szymon Andrzejewski, Dariusz Budasz, Cyprian Kostrzewski, Maciej Nowicki, Wiktor Pluciński, Jan Przybylski/
Biołe Pympki Słupca /Mariusz Dzierżyński, Łukasz Kuczmaszewski, Krzysztof Kluczyński, Patryk Kramarz, Kacper Staśkiewicz, Andrzej Mielcarek, Kacper Żminkowski, Sebastian Skierka, Piotr Skierka, Marcin Kopak
Sami Swoje Słupca /Michał Ziemski, Artur Helman, Przemysław Welsandt, Tomasz Kędzia, Włodzimierz Kowalski, Jacek Smuszkiewicz/
10. SPS Junior Słupca /Jakub Wiśniewski, Wojciech Jaroszewski, Miłosz Rogalski, Szymon Grabowski, Bartosz Szałecki, Maciej Urbaniak, Stefan Sikorski, Wojciech Woźniak, Wojciech Monterial, Kornel Antczak/

Puchary i dyplomy wręczał v-ce Burmistrz Miasta Słupcy Jacek Szczap i dyrektor MOSiR Beata Nadgrodkiewicz. Mecze sędziowali a obsługę turnieju zapewnili pracownicy MOSiR.
Posiłek dla zawodników tradycyjnie przygotowali SPS Słupca.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ