Wyremontują ul. Ogrodową!

307
wyświetlenia

Budowa ulicy Ogrodowej, jednej z najstarszych dróg w Słupcy, została ujęta w tegorocznym budżecie miasta Inwestycja będzie dofinansowania przez Urząd Marszałkowski kwotą 84 tysięcy złotych z możliwością zwiększenia tej kwoty. Całość zadania to 500 tysięcy złotych.

3 KOMENTARZE

  1. Po jakiego diabla tracic nasze pieniadze na droge bez przejazdu? Wydac tyle kasy dla paru domow.Ilu mieszkancom Slupcy ma ta droga sluzyc? Drogi dojazdowe do rynku w tragicznym stanie,obrzydliwe dziury.Wstyd dla miasta gdy ktos obcy chce zobaczy rynek.Czy radni tego nie widza,Jak mnie pamiec nie myli to od dawna byly plany remontu tej malutkiej ulicy .Walczyli i wywalczyli.Pragne przypomniec ze ulice Buznicza wyremontowano za ogromne pieniadze zakladajac granitowa kostke i co?.? I pare dni po otwarciu drogi postawiono znak zakazu wjazdu z wylaczeniem mieszkancow tej uliczki szerokiej jak autostrada.Nastepna polna dróźka stanie sie “asfaltową arterią “niezbedna dla zycia miasta ? W kazdym miescie naszej wielkosci az milo popatrzec na zagospodarowanie rynku,mnie za nasz rynek po prostu wstyd.Gdzie sa ci radni którzy mieli dbac o ten rejon przed ich wyborem. Panowie radni – czy Was nie wstyd za taką wizytówkę miasta,jakim jest rynek.

  2. Popieram w pełni. Najpierw wyremontować Sukienniczą, a później resztę starówki. Inaczej to za parę lat z Rynku i okolicznych ulic wyprowadzą się wszyscy mieszkańcy, handel już to robi. Burmistrz wyrówna tern i będzie wielki parking, a miasto będzie dookoła. Na zdrowie panowie Radni, aby tak dalej.

  3. Oj panie Janie, to nie wszystkie w oplakanym stanie ulice.Jeszcze elektrowniana,al. Tysiaclecia na odcinku bylej rzeźni do samego jeziora,pozniej ten odcinek przy targu miejskim w dól,dworcowa, ze o samym dojezdzie do dworca nie wspomne-ochyda,dalej -chodnik od strony Grodziska i alejki przy pomniku i,,,,,i jak y tak szukal to by jeszcze znalazl.Nie wiem jakimi drogami jezdza i chodza nasi radni ze im to nie przeszkadza a wyszukuja jakies drogi ktore sluża tylko moze 10 -15 rodziom tam mieszkajacym.Zaloze sie ze o tej ulicy polowa mieszkancow miasta nawet nie slyszala i nigdy tam nie byla.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ