Wypadek przy żniwach

1665
wyświetlenia

Żniwa trwają w całej Polsce – podobnie jest w naszym powiecie. Niestety przy pracy z maszyną nie trudno o wypadek; do niebezpiecznego zajścia doszło w Strzałkowie w minioną niedzielę, około godziny 20.00.

Dramat rozegrał się na polu w okolicy ulicy Pułaskiego w Strzałkowie. Mężczyzna przy pracach na wspomnianym polu doznał obrażenia ręki, która aż do ramienia została wciągnięta przez prasę do zbierania słomy. Państwowa Straż Pożarna w Słupcy otrzymała zgłoszenie o godzinie 20.17 – na miejsce przybyły dwie jednostki ze Słupcy, jednostka ze Strzałkowa, karetka pogotowia i policja. Strażacy przy asekuracji służb medycznych przystąpili do niełatwego zadania uwolnienia mężczyzny, którego ręka dostała się w część maszyny. Na dachach jednostek zostały uruchomione specjalne światła, które ułatwiły ratownikom prace z uwagi na zapadający wieczór. Ostatecznie poszkodowany przy pracy na polu został uwolniony około godziny 21.40.

Więcej w najnowszym wydaniu Głosu Słupcy

2 KOMENTARZE

  1. Zapomnieliście dodać, że “poszkodowany” był pod wpływem alkoholu i podczas gdy maszyna uległa awarii nie wyłączył jej, tylko naprawiał “na chodzie”.

  2. Ja to sie dziewie, że już o tym było w poniedziałek – co oni śpią w tej redakcji? W niedziele w nocy na polu sie działo, a po kilku h można już w Głosie przeczytać…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ