Wycofali środki na remont ulicy Sikorskiego

1218
wyświetlenia

Po przeprowadzeniu trzech przetargów na wykonanie remontu ulicy Sikorskiego nie udało się wyłonić wykonawcy. Do przetargu zgłaszała się jedna firma, która za każdym razem podnosiła stawkę. 

Planowany koszt inwestycji wynosił 3 mln złotych, a firma w ostatnim postępowaniu przetargowym zażądała o prawie 1 mln złotych więcej. Według planu Urząd Miasta Słupca miał dołożyć do remontu 1 mln zł, Starostwo Powiatowe 1 mln zł, a 1 mln zł wynosiło otrzymane dofinansowanie. W zaistniałych okolicznościach na Sesji Rady Powiatu 29 czerwca radni przegłosowali decyzję o wycofaniu środków na ten cel. Starostwo Powiatowe będzie się w przyszłości ponownie starało o zdobycie dofinansowania na remont Sikorskiego.

1 KOMENTARZ

  1. A może by tak tylko zrobić porządny remont na odcinku od przedszkola do skrzyźowania z Kopernika ? Lepsze to niż szukanie kasy na całą ulicę ,która na odcinku przychodni wygląda nieźle.Dodam tylko ze jak trzeba było szukać kasy na Ogrodową to o mało co by się kasą znalazła a tu na jedną z głównych ulic miasta kasy brak.Na jakieś promenady przy “smródce” o szerokosci pasa startowego lotniska, czy nitka “autostrady” na Szeluty też jakoś kasa jest znajdowania a tu , centrum miasta i ogromne kłopoty z “drobnymi” 3 milionami ??Na dorazne latanie dziur na tym odcinku pewno się tyle wydaje .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ