Wycieczkowo – Piknikowe Pożegnanie z Przedszkolem w Młodojewie

1347
wyświetlenia

Na zakończenie Roku Szkolnego 2016/2017 dzieci z Przedszkola Gminnego w Młodojewie 13 czerwca pojechały wraz z rodzicami do Palmiarni w Poznaniu w celu poznania procesu wzrostu różnorodnych roślin z poszczególnych klimatów naszej Ziemi. Następnie wycieczka udała się na Stary Rynek aby zapoznać się z jego architekturą. W drodze powrotnej nie sposób było ominąć Mc Donald’s.

Kolejnym wydarzeniem kończącym rok przedszkolny był Piknik Rodzinny zorganizowany w Stanicy Rycerskiej w Korwinie przez Radę Rodziców. W krótkiej części artystycznej z okazji Dnia Rodziny dzieci zaprezentowały umiejętności wokalne, taneczne i recytatorskie. Dzieci wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie przygotowane serca ze swoim zdjęciem. W trakcie biesiadowania zapoznały się z historią Państwa Polskiego i brały udział w konkurencjach sztuk walk rycerskich (m. in. strzelanie z łuku, rzut toporkiem do celu).

Ostatnią uroczystością w przedszkolu było uroczyste zakończenie Roku Szkolnego 2016/2017 wraz z wręczeniem dyplomów i upominków ufundowanych przez Radę Rodziców. Dyrektor i nauczyciele serdecznie podziękowali Radzie Rodziców i wszystkim pozostałym rodzicom za całoroczną współpracę i zaangażowanie w życie przedszkola. Dzieciom życzyli bezpiecznych, udanych wakacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ