Witkowianka pobiegła w Wings for Life World Run w Poznaniu

331
wyświetlenia

W sobotę 5 maja odbył się w Poznaniu „Wings for Life World Run: Biegniemy dla tych, którzy nie mogą.” Wings for Life World Run to jedyny globalny bieg, w którym meta, będąca Samochodem Pościgowym, goni zawodników. Odbywa się on w 12 lokalizacjach na świecie i rozpoczyna dokładnie o tej samej godzinie. Dzięki temu spośród wszystkich biegaczy wyłaniają się światowi zwycięzcy – kobieta i mężczyzna, którym uda się najdłużej „uciekać” przed goniącą ich metą. Bieg skierowany jest absolutnie do wszystkich, którzy chcą wspomóc działania organizacji zbierającej fundusze na badania nad rdzeniem kręgowym. 100% wpłat z rejestracji zawodników kierowanych jest właśnie na ten cel.

Witkowianka uciekała przed samochodem

Na starcie nie zabrakło przedstawicielki Witkowo Biega. Była nią Anna Iwaniec-Kopczewska, która dzielnie walczyła z goniącą ją metą.

– W Poznaniu na linii startu stanęło 8 tysięcy osób w tym nasz klubowicza Anna Iwaniec-Kopaczewska. Ania dzielnie uciekała przed Adamem Małyszem, który ścigał wszystkich biegaczy w Poznaniu. Mimo ciepła jakie było tego dnia Ania dała rade uciekać aż do 17 km z małym haczykiem – informuje Witkowo Biega.

źródło: Witkowo Biega

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.