,,Wielkanocna” porażka

600
wyświetlenia

Wielka Sobota nie była szczęśliwa dla piłkarzy Słupeckiego Klubu Piłkarskiego. Remis w wyjazdowym spotkaniu był na wyciągnięcie ręki, jednak ostatecznie piłkarze ze Słupcy musieli pogodzić się z porażką.

Podopieczni Waldemara Przysiudy mierzyli się na wyjeździe z zespołem Korony Piaski. Spotkanie jednak nie należało do tych z gatunku porywających widowisk. Pomijając skromną liczbę uderzeń na bramkę rywali, z których dwa to rzuty wolne pierwsza połowa mogła wszystkich obserwatorów przyprawić o uczucie senności. Niestety druga odsłona spotkania nie wiele różniła się od pierwszej i zarówno SKP jak i Korona Piaski nie stworzyła sobie dogodnych sytuacji na objęcie prowadzenia. Kiedy wydawało się, że w spotkaniu padnie jak najbardziej zasłużony remis w 78 minucie gospodarze zdobyli bramkę na 1:0, której autorem był Robert Przewoźny. SKP nie zdołało doprowadzić do remisu, a na dodatek emocje w samej końcówce udzieliły się kapitanowi słupeckiej drużyny Jackowi Mikołajczykowi, który tuż przed zakończeniem spotkania otrzymał drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę. Następny mecz podopieczni Przysiudy rozegrają 14 kwietnia o godzinie 16 w Słupcy, a ich rywalem będzie Płomyk Koźminiec.