WFM – Szlakiem alpejskich przełęczy (początek-1)

1570
wyświetlenia

W czwartek 5 września 2019 o 14.30 tradycyjnie spod bazy WFM przy Jeziorze Słupeckim motocykliści wyruszyli na kolejna, karkołomną wyprawę motocyklową “Szlakiem alpejskich przełęczy”. Trzy motocykle, cztery osoby i 20 przełęczy alpejskich do przejechania.

Motocyklistów pożegnał prezydent klubu WFM Marek Michu Błażejewski, chciała pożegnać charyzmatyczna Bożena “Czarna” Miszel, ale się spóźniła. Jest na zdjęciach w galerii poniżej. Wyprawa, w której Łukasz Golum Skarbiński, Karola Skarbińska, Tomasz Wiśnia Wiśniewski i jego brat Marek Wiśniewski ( osoby należące do WFM i związane z klubem) skierowali swoje maszyny tym razem na północ Europy.
W planach 10-dniowej wyprawy jest zaliczenie Bike Week-u nad jeziorem Faak w Austrii, przejechanie kilkunastu najpiękniejszych, a zarazem kultowych przełęczy w Alpach.
Jeżeli tylko pogoda pozwoli to górska trasa jest planowana przez Słowenię, Włochy, Austrię i Niemcy. Motocykliści zamierzają podziwiać wysokogórskie widoki, odpoczywać nad jeziorem Garda, a także odwiedzić muzea, oraz malownicze bawarskie zamki. Trasa liczy prawie 3,5 tys. km.
Maszyny biorące udział w wyprawie: Yamaha Warriow 1700, Yamaha FJR 1300, Triumph Tiper 1200.
Relacje z podróży będziemy przekazywać na bieżąco na łamach portalu Głos Słupcy.

 

 

11 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ