WFM otworzył sezon motocyklowy 2018

2144
wyświetlenia

Rok 2018 jest dla Wielkopolskich Fanów Motocykli rokiem jubileuszowym. WFM obchodzi w tym roku 15 – lecie istnienia. W sobotę 14 kwietnia w ramach otwarcia sezonu motocyklowego o 15.00 odbyła się uroczysta parada, czyli przejazd ulicami Słupcy.

Przed rozpoczęciem parady ksiądz Krzysztof Szkopek poświęcił maszyny i razem z burmistrzem Michałem Pyrzykiem życzyli wszystkim motocyklistom bezpieczeństwa na drogach. Na zaproszenie WFM przyjechali reprezentanci klubów z różnych stron Polski. Na koniec wszyscy uczestnicy biesiadowali przy przystani harcerskiej korzystając z gościnności Jerzego Górczyńskiego, właściciela Szopy Bosmana.

Piotr Stróżyk

2 KOMENTARZE

  1. Nie musicie uroczyście oswiadczac światu ze motocykle mają rozpoczęty sezon bo wszyscy ich słyszymy na ulicach w dzień i nocy.O zgrozo jak moźna się cieszyć z tego, źe “młodzi gniewny” będą straszyć jeźdząć wieczorami po Berlinga i Kopernika po 100 km na godz. I Wyć silnikiem na niskim biegu.

  2. I zanim w moim kierunku znowu Pan ON rzuci obraźliwe słowa pragnę nadmienić iź bardzo szanuję tych motofanow na czoperach czy jak tam się to nazywa bo widząc ich na drodze wiem źe takowy motor prowadzi rozsądny człowiek a nie nastolatek ,który się chwali mocą silnika.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ