Warsztaty Terapii Zajęciowej liczą na głosy słupczan

471
wyświetlenia

Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych “Na TAK” w Słupcy, które jest jednostką prowadzącą Warsztat Terapii Zajęciowej w Kosewie zakwalifikowało się do kolejnego etapu – głosowania w III edycji Programu TESCO „Decydujesz, pomagamy” z projektem: IX Powiatowy Bal Karnawałowy Osób Niepełnosprawnych.

Powiatowy Bal Karnawałowy Osób Niepełnosprawnych jest coroczną imprezą organizowaną dla osób niepełnosprawnych z terenu Powiatu Słupeckiego. Bal jest wspaniałą okazją do zabawy, nawiązywania nowych znajomości, przełamywania barier. Wspólna zabawa powoduje otwarcie się na świat, na nowych ludzi. Tego typu imprezy dążą do integracji środowiska osób pełnosprawnych z niepełnosprawnymi oraz wskazania ludziom drogi do angażowania się w pomoc drugiemu człowiekowi.

W dniu 10 października 2017 zorganizowana została akcja promocyjna na placu przy TESCO Słupca. Były występy uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej, słodki poczęstunek, herbata i kawa na rozgrzanie. Uczestnicy wraz z opiekunami rozdawali ulotki przed sklepem i na terenie całego miasta, aby zachęcić mieszkańców do głosowania na nasz projekt.

Podobne akcje zostaną przeprowadzone w najbliższych dniach na terenie sklepu TESCO w Witkowie i Wrześni.

Przy zakupie w sklepie TESCO zapytaj o żeton i zagłosuj na nasz projekt!!!

Głosować można w sklepach TESCO w: Słupcy, Witkowie, Wrześni, Trzemesznie oraz Środzie Wielkopolskiej do dnia 31 października 2017r.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.