W Zagórowie będzie się działo!

1339
wyświetlenia

XII Międzynarodowe Zawody Konne CSN Zagórów 2012 to bardzo atrakcyjna impreza – organizatorzy sprawili jednak nie lada niespodziankę wszystkim miłośnikom tego wydarzenia, a będzie nią sama… Ramona Rey!

W minionym tygodniu przed budynkiem starostwa powiatowego odbyła się konferencja prasowa, promująca Międzynarodowe Zawody Konne. Do udziału w imprezie zapraszał między innymi starosta Mariusz Roga:

Jest kilka cyklicznych imprez, doskonale promujących powiat słupecki i niewątpliwie do sztandarowych należą Zawody Konne organizowane w Kościółkowie. Rzeczywiście samorząd powiatu słupeckiego jak i gminy Zagórów przykłada do tego typu promocji dużą wagę, stąd też nasz udział jako współorganizatorów. Warto pokazać ludzi powiatu słupeckiego, tradycje jakie tutaj drzemią, różnorodność krajobrazową i pasji ludzkich – dlatego zachęcam do udziału w tych zawodach 10-11-12 sierpnia.

Pomimo bardzo bogatego programu, jaki przewidzieli organizatorzy na tegorocznej edycji Zawodów Konnych CSN Zagórów, dla wszystkich obecnych w Kościółkowie została przygotowana nie lada gratka w postaci znanej w Polsce i poza jej granicami artystki Ramony Rey. „W 2008 roku Ramona gościnnie pojawiła się w piosence „Zły on” Waterpistols & Daisy. Wystąpiła również w teledysku do tego utworu. 19 stycznia 2009 odbyła się premiera drugiej płyty wokalistki Ramona Rey 2. Album spotkał się ze świetnym przyjęciem zarówno fanów jak i krytyków. W kwietniu 2009 Ramona została nominowana w plebiscycie Superjedynki w kategorii Płyta Roku. W maju wystąpiła w programie Hit Generator, z piosenką “Obietnica”, typując ją na trzeci singiel. W sierpniu utwór zakwalifikował się do pierwszej dziesiątki (spośród 695 zgłoszonych piosenek) Vena Festival. We wrześniu wysunął się na prowadzenie, ostatecznie wygrywając nagrodę publiczności. Wtedy też artystka została nominowana do nagrody festiwalu Yach Film, w kategorii Kreacja Aktorska, za teledysk do singla “Znajdź i weź”. W 2009 wraz z Akonem, Keri Hilson i szesnastoma piosenkarzami z różnych krajów świata, nagrała utwór “Oh Africa“, skomponowany specjalnie na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2010. Wizerunek piosenkarki został wykorzystany w kampanii reklamowej Pepsi z 2010. W ramach międzynarodowej akcji charytatywnej organizowanej przez tę markę, dochód ze sprzedaży singla ma być przeznaczony na pomoc ubogiej młodzieży w Afryce. Uczy się śpiewu operowego w szkole muzycznej i planuje za kilka lat wydać płytę z ariami operowymi” – donosi wikipedia. A co Ramona przygotowała dla amatorów Zawodów Konnych w Zagórowie?

Więcej w najnowszym wydaniu Głosu Słupcy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ