W Słupcy nie otworzą miejskich przedszkoli!

625
wyświetlenia

Szanowni Państwo. Po przeprowadzonych konsultacjach z rodzicami, nauczycielami i analizie ryzyka związanego z sytuacją w jakiej obecnie się znajdujemy podjąłem decyzję o nie wznawianiu działalności przedszkoli, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miejska Słupca do odwołania. Uważam, że najmłodsi mieszkańcy Słupcy najbezpieczniej i najlepiej czują się w domowych środowiskach, wśród członków rodziny. Zdrowie najmłodszych, ich rodzin oraz pracowników miejskich przedszkoli jest najważniejsze – informuje burmistrz Michał Pyrzyk

2 KOMENTARZE

  1. Burmistrz w przeciwienstwie do Kaczyńskiego, Morawieckiego i Dudy ma świadomość zagrożenia, jakie wyniknęłoby z otwarcia przedszkoli. Nie da się utrzymać dzieci w bezpiecznej odległości od siebie. Nie da się dezynfekować zabawek po każdorazowym dotknięciu przez dziecko. Bardzo rozsądna decyzja. Gdyby władza na szczeblu rządowym nie rozdała, w celu zapewnienia sobie władzy, pieniędzy wypracowanych przez rząd PO-PSL, to starczyłoby pieniędzy na wypłacanie zasiłku opiekuńczego dla rodziców sprawujących opiekę nad dzieckiem w czasie pandemii. Tak szastali pieniędzmi, że teraz rząd PiS jest gotów poświęcić zdrowie najmłodszych obywateli naszego kraju.

  2. Nic dodać nic ująć. Nie byłabym spokojna o moje dziecko w przedszkolu. Nawet jeśli jakimś cudem będą panie dexynekowaly każdy dotknięty przedmiot, to dzieci nie będą czuły się tam dobrze i swobodnie. Jest to dla nich niezrozumiała sytuacja. Nie da się zapewnić im dobrych warunków rozwoju przy tych wytycznych!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ