Varius Manx oczarował słupecką publiczność – zdjęcia z koncertu

2126
wyświetlenia

W niedzielę po 20.00 odbył się ostatni koncert w ramach Wawrzynek Słupeckich 2019. Tegoroczną gwiazdą był zespół Varius Manx a support przed nimi wyśpiewał Mateusz Otlewski.

Występ młodego słupczanina Mateusza okazał się bardzo dobrym supportem. Wokalista bardzo dobrze poradził sobie z liczną publicznością czekającą na gwiazdę wieczoru. Zainteresował sobą, a to najtrudniejsze.
Po Mateuszu na scenie pojawiła się Kasia Stankiewicz i Varius Manx. Muzycy z utworu na utwór wciągali w bycie ze sobą zgromadzoną publiczność. Robiło się coraz bardziej przestrzennie. Muzyka i głos wokalistki stawały się osobiste, co powodowało dobre fluidy na widowni. Idealnie zagrany koncert muzyki pop, dla ludzi. Można tylko pogratulować kapeli.
Ostatnim elementem widowiska był pokaz laserów do muzyki elektronicznej. Robiło wrażenie i było jakby idealnym zakończeniem koncertu zespołu.

Piotr Stróżyk

1 KOMENTARZ

  1. A mnie sie podobalo wejscie tej dziewczyny ,ktora spiewala z glowna wokalistka.Pare takich fajnych wejsc,oklepania scenicznego,i showmenka jak sie patrzy.Brawo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ