V rozgrywki Letniej Ligi Koszykówki – pojawiają się koszykarze spoza Słupcy

424
wyświetlenia
V sezon Letniej Ligi Koszykówki w Słupcy

Nie tylko w Słupcy ale w całym regionie Letnia liga koszykówki staje się coraz bardziej popularna. Jak powiedzieli organizatorzy w dzisiejszych 5 rozgrywkach poza słupczanami grali zawodnicy z Wrześni, Konina i Witkowa.

Po raz pierwszy zostały ufundowane atrakcyjne upominki. Sponsorem nagród w konkursie za 3 punkty i rzutu z połowy boiska był DJ Rasta czyli Sebastian Kujawa

SEZON V – WYNIKI PIERWSZEGO TURNIEJU (02.07.2017 r.) + KLASYFIKACJA GENERALNA

Grupa A:

1.Windiwidualizowani Indywidualisci (Filip Pera, Michał Górny , Piotr Ejsak) – 2 zwycięstwa, 0 porażek (8:7, 11:4) – 1 miejsce w grupie
2.Big Boys (Mariusz Nowak , Mariusz Pułrolniczak , Mateusz Juszczak) – 0 zwycięstw, 2 porażki (4:11, 7:12) – 3 miejsce w grupie
3.Warriors Słupca (Adam Wyrozumialski , Konrad Wiśniewski , Jakub Walisiewicz , Kacper Rogowicz) – 1 zwycięstwo, 1 porażka (7:8, 12:7) – 2 miejsce w grupie

Grupa B:
1.Okrutne Rzeźniki (Andrzej Kobiela, Michał Rogowski, Krystian Wawrzyniak) – 1 zwycięstwo, 1 porażka (9:3, 10:12) – 2 miejsce w grupie
2.Blokada Mostów (Jakub Kubacki & Piotr Oczko & Rafał Kwapich & Dominik Sikora) – 1 zwycięstwo, 1 porażka (6:7, 12:10) – 1 miejsce w grupie
3.Debiutanci (Krzysztof Filipiak & Sebastian Kujawa & Adam Zaradzki) – 1 zwycięstwo, 1 porażka (3:9, 7:6) – 3 miejsce w grupie

MECZ O 5 MIEJSCE
Big Boys (4:8) Debiutanci

PÓŁFINAŁY
Wyindywidualizowani Indywidualiści (8:4) Blokada Mostów
Okrutne Rzeźniki (9:8) Warriors Słupca

MECZ O 3 MIEJSCE
Blokada Mostów (10:9) Warriors Słupca

FINAŁ
Wyindywidualizowani Indywidualiści (4:6) Okrutne Rzeźniki

Trójki: Michał Górny
Połowa: Adam Wyrozumialski

GENERALNA KLASYFIKACJA PO PIĄTYM TURNIEJU
1 miejsce: Okrutne Rzeźniki (Andrzej Kobiela, Michał Rogowski, Adam Zaradzki, Sebastian Kujawa)
Punkty: 19. Zwycięstwa/porażki: 11/5. Bilans punktowy: 146:116.
2 miejsce: Wyindiwidualizowani Indywidualisci(Jakub Grzeskiewicz & Patryk Czernielewski & Piotr Ejsak & Filip Pera)
Punkty: 18. Zwycięstwa/porażki: 10/4. Bilans punktowy: 157:123.
3 miejsce: Warriors Słupca(Adam Wyrozumialski & Konrad Wiśniewski & Jakub Walisiewicz & Kacper Rogowicz)
Punkty: 15: Zwycięstwa/porażki: 8/11. Bilans punktowy: 160:183.
4 miejsce: Blokada Mostów (Jakub Kubacki & Piotr Oczko)
Punkty: 13. Zwycięstwa/porażki: 6/6. Bilans punktowy: 86:93
5 miejsce: Wilgotna Rzeżucha (Daniel Tkaczyk & Michał Sobutka & Jakub Witek & Piotr Laube)
Punkty: 7. Zwycięstwa/porażki: 5/2. Bilans punktowy: 85:72.
6 miejsce: Big Boys (Mariusz Nowak, Mariusz Połrolniczak, Mateusz Juszczak)
Punkty: 6. Zwycięstwa/porażki: 2/11. Bilans punktowy: 74:127.
7 miejsce: Dzięcioły (Adam Siwiński & Blażej Rabe & Krzysztof Filipiak)
Punkty: 4. Zwycięstwa/porażki: 3/0. Bilans punktowy: 65:28.
8 miejsce: Dzikie kurczaki (Krzysztof Kaczmarek, Daniel Dominiak, -)
Punkty: 2. Zwycięstwa/porażki: 0/7. Bilans punktowy: 29:58.
9 miejsce: Daje po oczach (Aniela Bogalska & Krzysztof Filipiak)
Punkty: 2. Zwycięstwa/porażki: 1/2. Bilans punktowy: 12:18.
10 miejsce: Debiutanci (Krzysztof Filipiak & Sebastian Kujawa & Adam Zaradzki)
Punkty: 2. Zwycięstwa/porażki: 2/1. Bilans punktowy: 18:19.

Piotr Stróżyk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ