Urząd Miasta będzie zamknięty!

435
wyświetlenia

INFORMACJA URZĘDU MIASTA W SŁUPCY

Szanowni Państwo

Na podstawie § 24 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 09 października 2002r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem epidemii (Dz. U. z 2020r. poz. 1758) w celu minimalizacji ryzyka zakażeń chorobą zakaźną COVID-19, informujemy, że z dniem 19 października 2020r. do odwołania, Urząd Miasta w Słupcy wprowadza ograniczoną obsługę bezpośrednią klientów poprzez zamknięcie budynku.

W związku z powyższym należy:
– Ograniczyć wizyty w Urzędzie Miasta, korzystając z informacji telefonicznej w godzinach pracy Urzędu (tel. 63 277 27 27), telefony kontaktowe do poszczególnych referatów znajdują się na stronie Urzędu Miasta pod adresem http://miasto.slupca.pl/
– Wnioski, podania i pisma można zgłaszać drogą e-mailową na główny adres urzędu: um@miasto.slupca.pl, przez ePUAP oraz osobiście w skrzynce podawczej, usytuowanej na ścianie budynku, pracownicy Urzędu Miasta będą przyjmować tylko po wcześniejszym ustaleniu terminu wizyty,
– Wejście do budynku Urzędu należy zasygnalizować naciśnięciem domofonu, znajdującego się po lewej stronie przy głównych drzwiach wejściowych.
– Punkt kasowy Banku Spółdzielczego znajdujący się w budynku Urzędu Miasta również będzie nieczynny.
– Zmniejszenie intensywności kontaktów osobistych w Urzędzie przyczyni się do ograniczenia rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2.
O wszelkich zmianach będziemy Państwa informowali na bieżąco.

Z-ca Burmistrza Miasta
/-/ Jacek Szczap

ZOSTAW ODPOWIEDŹ