Uroczyste podsumowanie Regionalnej Ligi Strzeleckiej

350
wyświetlenia

13 marca 2019 roku odbyło się podsumowanie Regionalnej Ligi Strzeleckiej z broni pneumatycznej. Przed wręczeniem pucharów i dyplomów odbyły się Drużynowe Zawody Strzeleckie. Poniżej podajemy wyniki.

Regionalna Liga Strzelecka

Kategoria Młodzież Szkolna
1. Maja i koledzy /Maja Klajewska, Filip Siuba, Piotr Kowalski/ – 258
2. Ekonomik 1 /Wiktoria Dudek, Bartek Musiałowski, Natalia Żurawska/ – 256
3. ZSP Zagórów 3 /Julita Wojciechowska, Damian Nowak, Damian Kubicki/ – 253
4. PDK /Dominika Stępniak, Patryk Musiałowski, Łukasz Kawa/ – 250
5. KBS Witkowo 3 /Zuzanna Łyskawińska, Marta Michalska, Weronika Popek/ – 232
6. ZSE /Patryk Kaczmarek, Szymon Sieczkarek, Piotr Jadrych/ – 229

Kategoria SENIORZY
1. DMG /Mikołaj Mateusiak, Dagmara Frydrychowicz, Grzegorz Hyk/ – 253
2. SOS FORT /Piotr Błoniewski, Andrzej Machowiak, Karol Szczepankiewicz/ – 246
3. KBS Witkowo 1 /Witold Wiśniewski, Andrzej Malik, Jamusz Wąsowski/ – 240
4. Towarzystwo Samorządowe Nr 2 /Dariusz Stępniak, Tomasz Czekała, Ryszard Gryc/ – 236
5. SP Zagórów /Daniel Słowiński, Jakub Słowiński, Karol Kuszka/ – 235
6. Towarzystwo Samorządowe Nr 3 /Andrzej kmieć, Sławomir Janaszak, Łukasz Rogalski/ – 223
7. Towarzystwo Samorządowe Nr 1 /Beata Nadgrodkiewicz, Anna Kmieć, Katarzyna Organiściak/ – 214
8. KBS Witkowo /Bogusław Mołodecki, Miriana Janicka, Hubert Hapoński/ – 201

Klasyfikacja indywidualna po VI Turniejach

Kategoria Gimnazjum
chłopcy
1. Łukasz Kawa – 494
2. Filip Siuba – 469
3. Jakub Słowiński – 465
4. Dominik Borowski – 459
5. Mateusz Krawczyński – 435
6. Tobiasz Madalski – 433
Dziewczęta
1. Dominika Stępniak – 484
2. Wiktoria Grodzka – 432
3. Julia Jasińska – 388

Ponadgimnazjalna
Chłopcy
1. Damian Nowak – 531
2. Bartosz Musiałowski – 507
3. Damian Kubicki – 498
4. Piotr Jadrych – 476
5. Szymon Sieczkarek – 474
6. Damian Pańczak – 467
Dziewczęta
1. Julita Wojciechowska – 525
2. Wiktoria Dudek – 519
3. Maja Klajewska – 509
4. Natalia Żurawska – 496
5. Natalia Matelska – 496
6. Paulina Waleryszek – 464

Seniorzy
1. Witold Wiśniewski – 533
2. Andrzej Machowiak – 502
3. Piotr Błoniewski – 498
4. Karol Szczepankiewicz – 492
5. Ryszard Gryc – 483
6. Tomasz Czekała – 460
Kobiety
1. Dagmara Frydrychowicz – 526
2. Katarzyna Organiściak – 488
3. Anna Kmieć – 479
4. Beata Nadgrodkiewicz – 165
5. Żaneta Jarzyńska-Sobieraj – 132

ZOSTAW ODPOWIEDŹ