Uroczyście oddano nową pracownię w Ekonomiku – zdjęcia

868
wyświetlenia

W piątek 15 marca o 12.00 e Zespole Szkół Ekonomicznych w Słupcy otworzono nowa pracownię spedycyjno – logistyczną. Pracownia jest przeznaczona nie tylko dla obecnych uczniów specjalności technik – logistyk, ale również dla uczniów, którzy podejmą naukę w szkole na kierunku technik – spedytor w roku 2019 – 2020.

Sprzęt czyli tablety, multimedialna tablica, monitor dotykowy, oprogramowanie związane z kamerą i funkcją prowadzenia trybu telekonferencyjnego, głośniki i mikrofony szkoła pozyskała z projektu “Cyfrowa Wielkopolska 2020”, w którym uczniowie “Ekonomika” zdobyli powyższy sprzęt uczestnicząc w ligach przedmiotowych i odnosząc znaczące sukcesy. Do otwarcia pracowni przyczyniły się również dwie uczelnie poznańskie Wyższa Szkoła Logistyki i Politechnika Poznańska. Pomoc okazał również organ prowadzący szkołę, Starostwo Powiatowe.
Podczas uroczystości otwarcia wystąpiła grupa teatralna pod kierunkiem Grażyny Garsztki. Pojawili się także uczniowie – absolwenci Julia Andryszak i Jakub Sobczak, którzy z przekonaniem opowiadali jak nauka w szkole jest im obecnie przydatna podczas studiów.

Piotr Stróżyk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ