Udane spotkanie treningowe i test nowych zawodników

343
wyświetlenia

W poniedziałek 7 sierpnia na stadionie miejskim w Witkowie podopieczni Jacka Paska rozegrali kolejny sparing przygotowawczy do nadchodzącego sezonu. Witkowianie podjęli A-klasowego Orlika Miłosław. Mecz zakończył się wynikiem 4:2 dla Witkowa. Dwie bramki zdobył Hubert Mielcarek, a po jednej dołożyli Radosław Trybuła oraz Rafał Pietrowski.

– To była nasza kolejna gra sparingowa. Nie zapatrywał bym się na to spotkanie, jako na jakiś wielki mecz, po prostu od tak spotkanie w ramach treningu – informuje trener Jacek Pasek.

Trener testował nowych zawodników

W spotkaniu poniedziałkowym uczestniczyło czterech nowych zawodników, którzy jak zaznaczył trener być może zasilą od nowego sezonu szeregi seniorów.

– Podczas poniedziałkowego spotkania czterech 16-letnich zawodników uczestniczyło w meczu, nie ze względu na to, że jesteśmy w słabej formie, ale wiadomo mamy wakacje niektórzy zawodnicy są na urlopach i trzeba było dobrać podstawową jedenastkę. W związku z tym, że nie ma odpowiedniej grupy młodzieżowej, cała czwórka jeżeli będzie miała ochotę, będzie z nami uczestniczyła w treningach – informuje trener.

Jak udało nam się ustalić są to zawodnicy z rocznika 2000/2001 – Miłosz Zieliński, Krzysztof Spychała, Daniel Drzazgowski, Jakub Pawlak. W nadchodzącym spotkaniu sparingowym w weekend, wszyscy wcześniej wymienieni dostaną kilka, kilkanaście minut gry, aby mogli się sprawdzić na boisku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.