Uczennice “Jedynki” z sukcesami w Akademii Muzycznej w Poznaniu

774
wyświetlenia

W sobotę 22 lutego dwie uczennice Szkoły Podstawowej Nr 1 w Słupcy brały udział w V Wielkopolskim Konkursie Szkolnej Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej zorganizowanym przez Katedrę Edukacji Muzycznej Akademii Muzycznej w Poznaniu.

Aniela Sokołowska z kl.7b zaprezentowała piosenkę „Jeszcze zima” z repertuaru Agnieszki Osieckiej i została nagrodzona Złotym Dyplomem, a Klaudia Żurańska z kl.8a wykonała piosenkę Sławy Przybylskiej „Pamiętasz była jesień” i zdobyła Brązowy Dyplom. Dziewczyny otrzymały też muzyczne upominki – mikrofony pojemnościowe do nagrywania wokalu. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Wielkopolski Kurator Oświaty.

Joanna Gajdzińska

6 KOMENTARZE

  1. Brawa dla Pani Joasi również się należą. Brakuje nam pani w orkiestrze. Prawdę mówiąc nic się nie dzieje, planów żadnych, wyjazdów żadnych, próby nudne, kapelmistrz jeszcze bardziej nudny. Z resztą widac, że wypalony i bez koncepcji.

  2. Jak jesteś taka zamyślona na próbach to są efekty że nie wiesz co się dzieje. Swoją drogą nikt za nią nie płacze niech się spełnia na innych płaszczyznach przecież uczy muzyki w szkole. A każdy wie co było przyczyną że nie jest już w orkiestrze.

  3. O ho znowu o orkiestrze. Niekończąca się historia 😃😃. Ponownie jak rozumiem wyleciała że składu jakaś osoba bądź grupa osób. Jakieś fatum czy co ???

ZOSTAW ODPOWIEDŹ