Turniej Tenisa Stołowego z okazji Święta Niepodległości 2019

207
wyświetlenia

W hali Miejskiego Ośrodka Sportowego w Słupcy 16 listopada 2019 zorganizowano Turniej Tenisa Stołowego z okazji Święta Niepodległości.

W turnieju wzięło udział 36 zawodników i 7 zawodniczek w kategoriach: klas I-IV szkół podstawowych, klas V-VI szkół podstawowych, klas VII-VIII szkół podstawowych, oraz open.
Organizatorami turnieju byli: Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Słupcy, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Słupcy, Międzyszkolny Klub Sportowy w Słupcy, Słupecki Klub Tenisa Stołowego.
KLASYFIKACJA KOŃCOWA W POSZCZEGÓLNYCH KATEGORIACH
DZIEWCZĘTA
Klasy 5-6 SP
1 Maria Gorzelańczyk SP Koszuty
OPEN
1 Natalia Paluszyńska ZS Mogilno
2 Zuzanna Jarońska ZSE Słupca
3 Wiktoria Jarecka LO Słupca
4 Andżelika Paluszyńska ZS Strzelno
5 Eryka Ławniczak ZSOiZ Zagórów
6 Julita Ławniczak ZSOiZ Zagórów
CHŁOPCY
Klasy 1-4 SP
1 Bartosz Jankowski SP Zagórów
Klasy 5-6 SP
1 Mateusz Molski SP-3 Słupca
2 Marcel Kuźniewski SP Zagórów
3 Piotr Beinek ZSP Ratyń
4 Kacper Jankowski SP Zagórów
5-11 Filip Jaworski SP Wólka
Igor Janiak SP-1 Słupca
Mikołaj Kaliski SP-1 Słupca
Mateusz Maciaszek SP Koszuty
Paweł Pawela SP Koszuty
Bartosz Furmaniak SP-3 Słupca
Daniel Giszczyński SP-3 Słupca
Klasy 7-8 SP
1 Patryk Ryźlak SP Koszuty
2 Mateusz Molski SP-3 Słupca
3 Gracjan Rybak SP-3 Słupca
4 Michał Rusik SP Koszuty
5-7 Olaf Adamski SP-3 Słupca
Mateusz Chwaciński SP-3 Słupca
Szymon Jaworski SP Wólka
OPEN
1 Dawid Balcerzak Słupca
2 Tomasz Zaradzki Słupca
3 Jarosław Blejwas Słupca
4 Marek Puchalski Kleczew
5-8 Krzysztof Naszko Konin
Daniel Szacowny Kleczew
Jarosław Czapski Kleczew
Jakub Brzostowicz Września
9-12 Arkadiusz Baśkiewicz Lądek
Krzysztof Baśkiewicz Lądek
Maciej Regulski Września
Mieczysław Kubiak Siedluchno
13-16 Mateusz Kubiak Siedluchno
Marek Łuczak Kleczew
Patryk Ryźlak SP Koszuty
Adrian Albanowski Słupca
17-19 Gracjan Rybak SP-3 Słupca
Stanisław Naszko Konin
Szymon Molski ZSP Września

Wszyscy zawodnicy i zawodniczki otrzymali pamiątkowe medale, dyplomy oraz
ręczniki, najlepszym wręczono kalendarze, w kategorii OPEN trzej pierwsi zawodnicy otrzymali dodatkowo puchary.
Nagrody ufundowali: Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Słupcy, Międzyszkolny Klub Sportowy w Słupcy, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Słupcy, Słupecki Klub Tenisa Stołowego oraz Urząd Miasta w Słupcy.

Beata Filipowska – Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Słupcy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ