Turniej Piłki Siatkowej z okazji „Dnia Kobiet”

581
wyświetlenia

W niedzielę 10 marca w hali MOSiR odbył się Turniej Piłki Siatkowej z okazji „Dnia Kobiet”

Kategoria kl. IV SP
1. SP Zagórów – puchar Burmistrza Miasta Słupcy /Zyta Sikora, Wiktoria Zielińska, Natalia Glanc/
2. SP 3 Gumisie Słupca – puchar MOSiR Słupca /Julia Andrzejewicz, Oliwia Galewicz/
3. SP 3 Prawniki Słupca – puchar MOSiR Słupca /Daria Święcicka, Julia Prawucka/

Kategoria kl. V SP
1. Dziewczyny z SP 3 to My – puchar Burmistrza Miasta Słupcy /Martyna Połocka, Aleksandra Głuchowska, Adela Węgrowska/
2. SP Zagórów – puchar MOSiR Słupca /Marta Rybicka, Daria Jasińska, Natalia Matuszak/
3. Siatkarki z SP 3 – puchar MOSiR Słupca /Natalia Różańska, Nadia Nowaczyk, Alicja Andrzejewska/

Kategoria kl. VI SP
1. SP Zagórów – puchar Burmistrza Miasta Słupca /Julia Michalska, Martyna Izdebna, Martyna Wielgosik, Hanna Michalak/
2. Jednorożce SP 3 Słupca – puchar MOSiR Słupca /Martyna Piątkowska, Julia Danielczyk, Aleksandra Macińśka, Amelia Grabowska, Julia Jasiak/
3. Bez Nazwy SP 3 Słupca – puchar MOSiR Słupca /Maja Radecka, Iga Grabowska, Oliwia Nazdalska, Simona Król, Matylda Górczyńska/

Kategoria kl. VII-VIII i gimnazjum
1. GKS Sompolno – puchar Burmistrza Miasta Słupca /Agnieszka Bochocka, Magdalena Chudykowska, Oliwia Andrzejewska, Liwia Rumianowska, Wiktoria Muszyńska, Dagmara Uniejewska, Olga Ozdowy/
2. SPS Szwadron Śmierci Słupca – puchar MOSiR Słupca /Natasza Kolańska, Wiktoria Chojnacka, Martyna Fajkowska, Martyna Ziółkowska, Roksana Kapturska, Jessica Śliwczyńska, Amelia Jaworska, Zuzanna Kuchowicz, Oliwia Mikołajewska/
3. Trójeczki SP 3 SPS Słupca – puchar Burmistrza Miasta Słupcy /Gabriela Wolnicka, Karolina Sobieraj, Klaudia Głuchowska, Kalina Wiatrowska, Julia Pilarczyk, Kamila Becelewska/
4. SP 3- SPS Słupca 2 /Gabriela Chojnacka, Julia Michalska, Julia Lewandowska, Oliwia Olkiewicz, Amelia Strużyńska, Julia Górniak, Agata Makowska/

Kategoria OPEN

1. TKKF Konin – puchar Burmistrza Miasta Słupca /Justyna Frasz-Ignaczak, Klaudia Parczyńska, Urszula Opieka, Anna Ciepła, Diana Niemiec, Małgorzata Okupniarek/
2. Victoria Koło – puchar MOSiR Słupca /Natalia Kawka, Nikola Dominiak, Marta Nispodziańska, Karolina Kubiak, Klaudia Stefanowska, Malwina Kwieciak, Magdalena Kwiatkowska, Natalia Rebelak/
3. Women’s Team SPS Słupca – puchar MOSiR Słupca /Klaudia Kuchcińska, Magdalena Figas, Joanna Kaczmarek, Barbara Pałasz, Domika Kryszak, Paulina Rogalska, Patrycja Roszak, Martyna Fajkowska, Weronika Szymczykowska
4. Seniorki Słupca /Edyta Bednarska-Korus, Danuta Kowalikowska, Beata Stawska, Justyna Wrotecka, Ewelina Skrobska, Magdalena Smarzyńska, Aneta Baśkiewicz, Anna Andryszak, Dagmara Ziemska, Bożena Wyszyńska/
5. LZS Orzeł ReklamowanyGadżet Osiecza /Julia Ptak, Klaudia Jaron, Nikola Kaczmarek, Dominika Gałecka, Martyna Szczepaniak, Aleksandra Miśkiewicz, Beata Kubasik, Julita Waleriańczyk, Natalia Samulczyk, Zuzanna Szczepaniak/
6. SKF KS Poznań II /Kinga Grześkowiak, Wiktoria Sprenger, Natalia Miedza, Aleksandra Walusz, Monika Nowicka, Marta Maćkowiak, Martyna Kruszona/
7. SKF KS Poznań I /Alicja Kościelska, Marta Cieślak, Zuzanna Trafas, Marianna Morawska, Aleksandra Czerwińska, Julia Grudzińska, Kamila Barczyszyn/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ