Turniej piłkarski drużyn OSP

798
wyświetlenia

Jesienny Turniej Piłki Nożnej drużyn ochotniczych straży pożarnych o puchar Burmistrza Gminy i Miasta Kleczew Marka Wesołowskiego został rozegrany 23 września w hali przy ulicy Białobrodzkiej w Kleczewie. Wzięły w nim udział cztery drużyny OSP z gminy Kleczew.

Rywalizacja była zacięta. Do zakończenia ostatniego meczu nie wiadomo było jaka będzie kolejność drużyn na podium i kto zwycięży w kwalifikacji króla strzelców turnieju.
O zwycięstwie zdecydowała ilość zdobytych bramek, bowiem dwie drużyny OSP Budzisław Kościelny i OSP Sławoszewek miały taką samą ilość zdobytych punktów.
Ostatecznie zwycięzcą turnieju została drużyna Ochotniczej Straży Pożarnej w Budzisławiu Kościelnym, która tym samym odebrał z rąk Burmistrza Gminy i Miasta Kleczew Marka Wesołowskiego puchar wraz z dyplomem. Drugie miejsce zajęła drużyna OSP Sławoszewek otrzymując puchar Prezesa Zarządu Oddziału Miejsko Gminnego ZOSP RP w Kleczewie Stanisława Maciejewskiego. Na trzecim miejscu z pucharem Komendanta Gminnego Ochrony Przeciwpożarowej Andrzej Herudzińskiego zakończyła turniej drużyna OSP Kleczew. Czwarte miejsce i puchar Dariusza Michalaka Radnego Rady Miejskie w Kleczewie, a zarazem sędziego turnieju otrzymała drużyna OSP Jabłonka.

Król strzelców turnieju został wyłoniony dopiero w ostatnim meczu i został nim Paweł Biernacki z OSP w Budzisławiu Kościelnym, zdobywając w całym turnieju 6 goli, na drugim miejscu zdobywając 4 gole Piotr Nawrocki, a na trzecim Piotr Nowiński zdobywając 3 gole. Puchar dla Króla Strzelców wręczył Daniel Bednarek Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kleczewie.

źródło: kleczew.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ