Tragedia w sobotni poranek.Śmierć pod Urzędem Gminy!

937
wyświetlenia

W zeszłą sobotę, wcześnie rano doszło do tragedii, która zakończyła się śmiercią jednego z pasażerów samochodu, który rozbił się na drzewie, tuż obok Urzędu Gminy w Witkowie.

Brawura, pewność siebie oraz jazda pod wpływem alkoholu. To zaledwie kilka czynników, które mogły być przyczyną tragicznego wypadku do którego doszło w minioną sobotę o godzinie 3:04 rano. Samochód osobowy marki Lancia, jechał z dużą prędkością z Gniezna w kierunku Witkowa. Kierujący samochodem jechał przez skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną, ulicy Gnieźnieńskiej z Armii Poznań. Jadąc z nadmierną prędkością w stronę Słupcy wpadł w poślizg i nie wyrobił na zakręcie. Samochód wpadł w poślizg i uderzył z bardzo dużą siłą w stojące po prawej stronie ulicy drzewo. Zanim jednak do tego doszło samochód na swojej drodze stratował znak drogowy oraz stojącą obok drzewa ławkę. Wszystko to zdarzyło się parę metrów obok budynku Urzędu Gminy w Witkowie.

Z wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący samochodem marki Lancia nie dostosował prędkości do warunków na drodze co doprowadziło do straszliwego w skutkach wypadku – informuje rzecznik prasowy KPP w Gnieźnie asp. Anna Osińska.

Więcej w najnowszym wydaniu Głosu Słupcy i Głosu Witkowa!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ