Tomaszewski zwolniony! Co dalej z zakładem komunalnym?

1018
wyświetlenia

Stanisław Tomaszewski się doigrał, tak mogą powiedzieć złośliwi, którzy śledzili ostatnie poczynania kierownika. Czy faktycznie jego ostatnie potknięcia zaważyły na tym, że został zwolniony?

Stanisław Tomaszewski, znany wszystkim dobrze kierownik Zakładu Gospodarki Komunalnej w Witkowie, został zwolniony przez władze miasta ze swojego stanowiska. Jego ostatnie rzekome potknięcia miały być tego przyczyną. Nagonka jaka powstała na kierownika zakładu, była spowodowana między innymi, ostatnimi zawirowaniami wokół problemów sprzedających na targowisku. Ale czy tylko „afera targowa” przeważyła na tym, że władze gminy zdecydowały się na zwolnienie kierownika Tomaszewskiego? Zapytaliśmy burmistrza miasta, dlaczego został kierownik zwolniony i za jakie grzechy? Burmistrz odpowiedział krótko.

Tak, Stanisław Tomaszewski został zwolniony. Kierownik dostał wypowiedzenie umowy, z okresem wypowiedzenia 3 miesięcy. Kierownik nie spełnił oczekiwań naszych, na zajmowanym przez siebie stanowisku. Utracił on nasze zaufanie, gdyż nie sprawował nad wszystkim należytego nadzoru. Mówiąc dosadnie i w skrócie, decyzja ta została podjęta za całokształt jego działań – informuje burmistrz Krzysztof Szkudlarek.

Burmistrz dodał również, że kierownik Zakładu Gospodarki Komunalnej, dostał wypowiedzenie już na początku czerwca, czyli będzie pełnił funkcję kierownika aż do początku września tego roku. Sprawa jest dosyć prosta, bo burmistrz przyznał, że w połowie sierpnia pojawi się ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko kierownika Zakładu Gospodarki Komunalnej.

Więcej w najnowszym wydaniu Głosu Słupcy i Głosu Witkowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ