Tomasz Kuchowicz awansował do Mistrzostw Europy!

490
wyświetlenia

Jak pisze Tomasz Kuchowicz wspaniały początek roku, sezon 2019 owocuje medalami jak w roku ubiegłym. Trzy starty i trzy medale: Mistrzostwa Wlkp, Mistrzostwa Polski, (awans na Mistrzostwa Europy Santa Suzana Hiszpania 🇪🇸)Slodkiewicz Classis

Chciałbym podziękować kilku osobom, bez których ta sztuka by się nie udała. Mojej żonie Anna Kuchowicz, która jest niezastąpiona, doceniam Twój wysiłek jaki wkładasz w moje przygotowania, rodzinie za wsparcie na zawodach, przełożonym i kolegom z pracy za możliwość rozwoju i realizacji, trenerowi – Hubert Twoje rady i doświadczenie są bezcenne, oraz wszystkim sponsorom dzięki, którym mogę realizować wyjazdy, wyloty, noclegi: Bricomarche Słupca, Grupa Partner, EJ Trans Wilczek, Zarząd Wojewódzki NSZZP Poznań, Urząd Miasta Słupca, Starostwo Powiatowe w Słupcy, XBeton – pisze Kuchowicz na swojej tablicy fb.

Trzymajcie kciuki na ME Sanata Suzana Hiszpania, na pewno poziom będzie bardzo wysoki, ale sam udział to dla mnie zaszczyt. Obiecuje, że dam z siebie 100%. Spokojnej majówki.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ