Terminarz Słupeckiej Ligi Orlika 2018

118
wyświetlenia

Za nami już dwie kolejki spotkań Słupeckiej Ligi Orlika 2018. Podajemy wyniki dwóch pierwszych kolejek i terminarz całej ligi.

1 kolejka – 23 marca

Getin Bank – Stolarze 2:0 (1:0)
Warta Ciążeń – Ergo Hestia 2:4 (0:3)
Galeria Słupecka – Grzelak Cienin Zaborny 4:1 (3:1)
Jóźwiak – Gregor Stal 0:1 (0:0)

2 kolejka – 6 kwietnia

Stolarze – Warta Ciążeń 2:1
Gregor Stal – Getin Bank 1:1
Grzelak Cienin Zaborny – Ergo Hestia 2:1
Galeria Słupecka – Jóźwiak 4:1
Familiada – Strażak Kamień 4:0

3 kolejka – 13 kwietnia

godz. 18:30 Getin Bank – Galeria Słupecka
godz. 19:00 Warta Ciążeń – Gregor Stal
godz. 19:30 Jóźwiak – Grzelak Cienin Zaborny
godz. 20:00 Ergo Hestia – Stolarze
godz. 20:30 Strażak Kamień – Strażak Strzałkowo
godz. 21:00 Familiada – PHU Pol

4 kolejka – 20 kwietnia

godz. 18:30 Jóźwiak – Getin Bank
godz. 19:00 Galeria Słupecka – Warta Ciążeń
godz. 19:30 Grzelak Cienin Zaborny – Stolarze
godz. 20:00 Gregor Stal – Ergo Hestia
godz. 20:30 PHU Pol – Strażak Kamień
godz. 21:00 Strażak Strzałkowo – Familiada

5 kolejka – 27 kwietnia

godz. 18:30 Getin Bank – Grzelak Cienin Zaborny
godz. 19:00 Warta Ciążeń – Jóźwiak
godz. 19:30 Ergo Hestia – Galeria Słupecka
godz. 20:00 Stolarze – Gregor Stal
godz. 20:30 Strażak Kamień – Familiada
godz. 21:00 Strażak Strzałkowo – PHU Pol

6 kolejka – 4 maja

godz. 18:30 Strażak Strzałkowo – Strażak Kamień
godz. 19:00 PHU Pol – Familiada
godz. 19:30 Jóźwiak – Ergo Hestia
godz. 20:00 Getin Bank – Warta Ciążeń
godz. 20:30 Grzelak Cienin Zaborny – Gregor Stal
godz. 21:00  Galeria Słupecka – Stolarze

11 maja – Nocny Turniej Piłki Nożnej im. 

Dariusza Ratajczaka

7 kolejka – 18 maja

godz. 18:30 Warta Ciążeń – Grzelak Cienin Zaborny
godz. 19:00 Ergo Hestia – Getin Bank
godz. 19:30 Stolarze – Jóźwiak
godz. 20:00 Gregor Stal – Galeria Słupecka
godz. 20:30 Strażak Kamień – PHU Pol
godz. 21:00 Familiada – Strażak Strzałkowo

RUNDA REWANŻOWA

8 kolejka – 25 czerwca

godz. 18:30 Grzelak Cienin Zaborny – Galeria Słupecka
godz. 19:00 Gregor Stal – Jóźwiak
godz. 19:30 Stolarze – Getin Bank
godz. 20:00 Ergo Hestia – Warta Ciążeń

9 kolejka – 1 czerwca

godz. 18:30 Familiada – Strażak Kamień
godz. 19:00 PHU POL – Strażak Strzałkowo
godz. 19:30 Getin Bank – Gregor Stal
godz. 20:00 Jóźwiak – Galeria Słupecka
godz. 20:30  Ergo Hestia – Grzelak Cienin Zaborny
godz. 21:00  Warta Ciążeń – Stolarze

10 kolejka – 8 czerwca

godz. 18:30 Grzelak Cienin Zaborny – Jóźwiak
godz. 19:00 Galeria Słupecka – Getin Bank
godz. 19:30 Gregor Stal – Warta Ciążeń
godz. 20:00 Stolarze – Ergo Hestia
godz. 20:30 Strażak Kamień – Strażak Strzałkowo
godz. 21:00 Familiada – PHU Pol

11 kolejka – 15 czerwca

godz. 18:30 PHU Pol – Strażak Kamień
godz. 19:00 Strażak Strzałkowo – Familiada
godz. 19:30 Warta Ciążeń – Galeria Słupecka
godz. 20:00 Getin Bank – Jóźwiak
godz. 20:30 Stolarze – Grzelak Cienin Zaborny
godz. 21:00  Ergo Hestia – Gregor Stal

12 kolejka – 22 czerwca

godz. 18:30 Grzelak Cienin Zaborny – Getin Bank
godz. 19:00 Jóźwiak Warta Ciążeń

godz. 19:30 Galeria Słupecka – Ergo Hestia
godz. 20:00 Gregor Stal – Stolarze
godz. 20:30 Strażak Kamień – Familiada
godz. 21:00 Strażak Strzałkowo – PHU Pol

13 kolejka – 29 czerwca

godz. 18:30 Strażak Strzałkowo – Strażak Kamień
godz. 19:00 PHU Pol – Familiada
godz. 19:30 Ergo Hestia – Jóźwiak
godz. 20:00 Warta Ciążeń – Getin Bank
godz. 20:30 Gregor Stal – Grzelak Cienin Zaborny
godz. 21:00 Stolarze – Galeria Słupecka

14 kolejka  06 lipca – zakończenie ligi

godz. 17:00 Grzelak Cienin Zaborny – Warta Ciążeń
godz. 17:30 Getin Bank – Ergo Hestia
godz. 18:00 Jóźwiak – Stolarze
godz. 18:30 Galeria Słupecka – Gregor Stal
godz. 19:00 Strażak Kamień- PHU Pol
godz. 19:30 Familiada – Strażak Strzałkowo

Regulamin Słupeckiej Ligi Orlika 2018

1. Organizatorami rozgrywek Słupeckiej Ligi Orlika

ZOSTAW ODPOWIEDŹ