Sześciu kandydatów na fotel burmistrza Zagórowa

4646
wyświetlenia

Już oficjalnie swój start w wyborach samorządowych na fotel burmistrza Zagórowa zapowiedziało sześciu kandydatów.

Są to: Andrzej Grzeszczak – były wójt Rzgowa, Roman Kulterman – wiceburmistrz Zagórowa,  Daniel Słowiński – nauczyciel Szkoły Podstawowej w Zagórowie, Marzena Matuszak – radna miejska, Grzegorz Cieślewicz – radny miejski, Marcin Urycki – radny miejski.

6 KOMENTARZE

  1. Zastanawiają mnie ludzie, którzy krytykują obecną władzę. Mając 10zł w kieszeni nie jesteśmy w stanie kupić rzeczy za 100zł. Myślicie, że przyjdzie ktoś nowy i wyczaruje krainę mlekiem i miodem płynącą? Mamy świetną infrastrukturę, budynki szkół, GOKu. Straż ze sprzętem na wysokim poziomie. Nowy burmistrz może obiecywać wiele, ale prawda jest taka, że budżet gminy nie pozwoli mu na szaleństwa. Niebawem ruszy rozbudowa oczyszczalni i podłączenie kanalizacji za kilkanaście milionów. Zapomnijcie o obiecankach. NIE SŁOWA, A CZYNY liczą się w dzisiejszych czasach. Pozdrawiam!

  2. Hmm jak widać Panie Romanie brak pomysłów na przyszłość i całkowite wypalenie chęci do pracy. Najlepiej tłumaczyć “nie ma, nie ma i nie będzie” Najuczciwiej byłoby oddać władzę ludziom z pomysłami.

  3. “Straż ze sprzętem na wysokim poziomie”? Piszesz o zagorowskim Jelczu w ktorym ochotnicy boją się jezdzic?! Faktycznie wysoki poziom, infrastruktura, hmmm…. widać jak jedzie się od Zagórówa do Drzewiec, buduje się drogi na pola A zapomina o drogach dla ludzi. Widac infrastrukture na drodze lazinsk – grabina gdzie nowa droga a juz sie sypie o Wymysłowie nie wspomnę. gok! Kto odbierał tą inwestycję? Popatrzcie jaka peplanina. Gok zamiast otworzyć w wakacje żeby dzieci i młodzież czymś zająć to sie zamyka, a później zdziwieni że spotykają się w parku! Popatrzcie na podjazd dla niepelnosprawnych przy gminie, kto ma pod to podjechać! Niech burmistrz i jego wice spróbują, a wola zrobić ogródek z tylu za gmina za 300 tyś albo i wiecej! Nawet powitania lata zoorganizowac nie potrafia. Mysleli ze jak discopolo tv przyjedzie z najslabszymi disco to zrobia szal a tu lipa, aby korki byly. Wynajmuje sie policje, straż, ochrone i inne sluzby na takie imprezy a nawet kawy nie potrafią dla nich zoorganizowac. Pieniądze są tylko trzeba napisać wnioski Ale kto ma to napisac jak nie ma w gminie osób kompetentnych, niektórzy nawet w trakcie pracy chodzą sobie na zakupy. Zresztą gmina woli w całości z własnej kieszeni wszystko pokryć – bogata gmina. A gdzie obiecana inwestycja po byłej szkole w Kopojnie, gdzie obecna władza przed poprzednimi wyborami obiecala? Prima aprilis? Oczyszczalnia? W tym czasie powinna być już druga A my jeszcze jednej dobrej nie mamy! A teraz robią z tego promocje dla wice 😂 gdzie ścieżki rowerowe? Gmina Rzgów już ma sporo A my? Brak pomysłów obecnej władzy. A tu jeszcze wice chce startować, ale po co, chyba żeby obecny burmistrz został jego wice 😂

  4. Interesuje mnie, gdzie i kiedy bedzie mozna dowiedziec sie co wymienieni wyzej kandydaci maja do zaproponowania gminie i co zamierzaja zrealizowac.

  5. No wlasnie nie slowa a czyny!!!!czyny !!!!bo ja takowych od jajkiegos dluzdszego czasu nie widze za to kolwsiostwo i znajomosci od dawna Pozdrawia.

  6. Żaden z kandydatów nie nadaje się na tą ciepłą posadkę choćby mieli najśmielsze plany basta potrzebny całkiem nowa twarz 😆

ZOSTAW ODPOWIEDŹ