STK Grom(Koszykówka)-zmiana skarbnika, nagrody za Wakacyjną Ligę Letnią Streetball!

268
wyświetlenia

Z okazji zgromadzenia członków STK GROM Słupca wręczono nagrody dla najlepszych zespołów za Wakacyjną Ligę Letnią Streetball.

Pierwsze miejsce zdobyła drużyna Kaczmarki w składzie ojciec-Krzysztof i syn- Kuba, z małym wzmocnieniem w ostatniej kolejce pokonała zaledwie jednym koszem drużynę BT Słupca. W składzie którego zagrali zawodnicy również z dwóch jakże odległych pokoleń a mianowicie: Mateusz Chwaciński i Prezes Krzysztof Filipiak. Trzecie miejsce zdobyła dobrze znana drużyna Wilgotna Rzeżucha. W której zagrali: Jakub Czajka, Dominik Tkaczyk i Tymon Górczyński. Drużynom wręczono atrakcyjne nagrody i jeszcze raz serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział, walkę. Liga jak co roku odbywała się dzięki środkom współfinansowanym przez Gminę Miejską w Słupcy.

W ostatnich dniach odbyło się walne zebranie członków STK GROM. Na którym wybrano nowego skarbnika Jakuba Czajkę, który zastąpił tym samym Daniela Tkaczyka. Daniel zrezygnował z zajmowanego stanowiska ze względów osobistych. Dziękujemy mu za wkład na rzecz Stowarzyszenia. Jednocześnie gratulujemy Jakubowi i życzymy mu powodzenia na nowym stanowisku. Jak widać na zdjęciu: koledzy z boiska i nie tylko.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ