Starosta słupecki(PiS) obraźliwie wobec mieszkańców powiatu!

2074
wyświetlenia

Starosta słupecki w obraźliwy sposób określił podczas swojej dzisiejszej wypowiedzi dla Teleskopu mieszkańców Powiatu Słupeckiego.

Ponieważ staroście dość często zdarza się używać zwrotów czy sformułowań wobec swoich przeciwników delikatnie mówiąc niekoniecznie grzecznych nie wiadomo czy mieszkańcy powinni przejść nad tego rodzaju zachowaniami do porządku dziennego czy się obrazić. Tylko kto zainteresuje się tym, co czują mieszkańcy powiatu?

Gotowość do podobnych działań zgłosiły także szpitale kliniczne w poznańskich szpitalach, które maja przygotować ponad 200 łóżek.

W programie poinformowano, że z brakiem personelu nie ma problemu Szpital w Środzie Wielkopolskiej i w Słupcy. Po fali hejtu jaka przelała się przez Internet w związku z przekształceniem się słupeckiej placówki w covidową, po wzroście zakażeń w całej Wielkopolsce głos zabrał starosta słupecki:

Szpital w Słupcy przyjmuje już tylko pacjentów zakażonych wirusem.

Piotr Stróżyk

5 KOMENTARZE

 1. Każdy lekarz wie co to za pandemia, a przynajmniej większość, która myśli logicznie .
  Plandemia polityczna. Grypa, którą leczy się w domu. Sezonowa grypa jest groźniejsza. Dziś już nikt nie choruje na inne groźniejsze choroby to cud. Covid to kasa i to potężna.
  Ludzie będą pamiętać, długo na stołku nie zostanie ten Pan B. Każdy ma dość jego chamstwa, co jest wizytówką PIS.
  Partia ta za moment upadnie
  Panie B. prosimy zejść ze sceny, bo robi Pan szambo, gdziekolwiek się Pan dotknie.

 2. Najgorszy i najbardziej chamski starosta jaki był we wszystkich kadencjach powiatu słupeckiego. Mam nadzieję że w końcu ten człowiek wyleci i nastanie porządek…

  • Całkowicie się z Roco zgadzam. Wielu komentujących przed funkcją lub nazwiskiem używa słowa “pan”. Jak można nazywać chama panem ! Cham by bardziej pasowało. Proponuję więc pisać tylko – starosta, Bartkowiak.

 3. czy ten pan ma nas za idiotów?
  76 zakażeń może i było ale czy chociaż 1 osoba trafiła do szpitala jednoimiennego?
  Oj panie starosto wykształcenie pan masz ale inteligencja pana pozostała daleko w tyle

 4. Nie prawda, że obraźliwie wobec mieszkańców powiatu. Jedynie do tych, do których nie dociera powaga sytuacji. A i tak łagodnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ