Srebrne Gody w Gminie Strzałkowo

1437
wyświetlenia

W sobotę, 26 października pary małżeńskie z terenu Gminy Strzałkowo, które obchodzą w tym roku 25. rocznicę ślubu, wzięły udział w uroczystości Srebrnych Godów.

Tradycyjnie, spotkanie rozpoczęło się w kościele pw. św. Doroty gdzie w intencji Jubilatów odprawiona została masz św. z odnowieniem przysięgi małżeńskiej. Następnie, wszyscy udali się do Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu gdzie wręczono parom pamiątkowe listy gratulacyjne. Spotkanie zakończył wieczorek taneczny.

W uroczystości uczestniczyło 28 par:
Anna i Zbigniew Antczakowie, Bożena i Robert Błaszczykowie, Renata i Mariusz Czajkowie, Anna i Marek Dąbkowie, Maria i Przemysław Dudziakowie, Anita i Artur Głowiccy, Agnieszka i Mirosław Górscy, Anna i Sławomir Graczykowie, Marlena i Tomasz Grodzcy, Małgorzata i Roman Kędziorowie, Renata i Mariusz Kubiakowie, Renata i Błażej Kwapichowie, Maria i Kazimierz Manuszakowie, Anetta i Sławomir Miśkowiakowie, Barbara i Mariusz Olejniczakowie, Beata i Andrzej Popielarscy, Renata i Michał Radzińscy, Ewa i Tomasz Rembowscy, Anna i Daniel Ruszkowscy, Joanna i Artur Skibiszewscy, Barbara i Remigiusz Szcześniakowie, Joanna i Mirosław Szymańscy, Iwona i Janusz Węźniejewscy, Karolina i Marek Wiśniewscy, Hanna i Sławomir Wojtaszakowie, Joanna i Zbigniew Woźniakowie, Agnieszka i Adam Wróblowie oraz Małgorzata i Arkadiusz Wróblowie.

Inf. Urząd Gminy Strzałkowo

ZOSTAW ODPOWIEDŹ