SPS wygrywa pierwszy mecz play-off

895
wyświetlenia
Taniec wojowników po wygranym meczu.

W sobotę 24 marca w hali MOSiR odbył się pierwszy mecz II ligowy siatkówki z cyklu play-off, pomiędzy SPS Konspol Słupca i SKRĄ Bełchatów. SPS  trzymał kibiców w napięciu aż do tie breaka.

Pierwszy set słupecka drużyna wygrała bez większych problemów. W drugim na boisku przeciwnika pojawiło się 4 nowych graczy. Jak się potem dowiedzieliśmy w drużynie SKRA Bełchatów grało czterech reprezentantów kadry narodowej juniorów. Różnicę poziomu gry można było zauważyć w wynikach kolejnych dwóch setów. Z 1:0 dla SPS – u zrobiło się szybko 1:2 dla SKRY. Jednak po dwóch przegranych setach zawodnicy SPS uspokoili grę i rozpoczęli czwarty, jakby to był początek spotkania. Zakończyło się wygranym tie breakiem z wynikiem 3:2. Bardzo emocjonujące spotkanie, które przy okazji pokazało ogromna dojrzałość słupeckiej drużyny.