Spotkanie przy wigilijnym drzewku u Małych Odkrywców w Piotrowicach

281
wyświetlenia

17 grudnia 2020 w Niepublicznym Przedszkolu z Oddziałami Integracyjnymi „Mali Odkrywcy” w Piotrowicach odbyło się świąteczne spotkanie, podczas którego w obecności przedstawicieli Rady Rodziców dzieci wszystkich grup pod kierunkiem wychowawców przygotowały piękne występy z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

Nie zabrało wierszyków, wspólnego śpiewania kolęd i układów tanecznych do popularnych, zimowych piosenek.
Spotkanie było kameralne. Nieobecni z powodu pandemii rodzice otrzymali relację z występów na swoich grupach internetowych. Pod choinką w każdej grupie na Małych Odkrywców czekały świąteczne prezenty przygotowane przez Radę Rodziców, które zostały wręczone dzieciom przez Gwiazdowa.
Na zakończenie Dyrektor Barbara Wojtkowiak złożyła w imieniu własnym i właściciela placówki Dariusza Mikołajczyka świąteczne życzenia: pełne pozytywnych emocji i nadziei, że wszyscy spędzą te cudowne dni wraz ze swoimi bliskimi, w doskonałych nastrojach i w równie świetnej harmonii jak podczas jasełkowych występów, a w nadchodzącym 2021 roku niech spełnią się wszystkie marzenia i nawet te najbardziej nieosiągalne pomysły.
Nie zabrakło również życzeń od Rady Rodziców, które w imieniu przewodniczącej złożyła jedna z Mam- Anna Graczyk.
Podczas spotkania panowała miła i rodzinna atmosfera, a radość dzieci z otrzymanych prezentów była niemierzalna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ