Spływ kajakowy policjantów

659
wyświetlenia

10 czerwca odbyła się już druga edycja spływu kajakowego po Warcie zorganizowana przez Zarząd Terenowy Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów w Słupcy. Uczestnikami spływu były oczywiście dzieci i najbliżsi funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Słupcy.

Trasa wiodła z nurtem rzeki Warty z Lądu do Pyzdr. Można ją było przebyć na kajaku lub na łodzi motorowej, która towarzyszyła kajakarzom. Po wypłynięciu z Mariny uczestnicy imprezy mieli niecodzienną możliwość obcowania z przyrodą obserwowaną ze środka rzeki. Po kilku godzinach wiosłowania na wszystkich czekały przysmaki z grilla podawane na przystani w Pyzdrach. Głównym założeniem imprezy była integracja środowiska policyjnego oraz ich rodzin. Uprawianie turystyki kajakowej, to świetna forma czynnego wypoczynku, do którego rodzice zachęcali swoje pociechy.

Przewodniczący ZT NSZZ Policjantów w Słupcy – Paweł Ławniczak kieruje podziękowania do wszystkich uczestników spływu oraz do Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów w Poznaniu za udzielone wsparcie finansowe.

Inf. KPP Słupca

ZOSTAW ODPOWIEDŹ