SP Koszuty najlepsze w powiecie z języka angielskiego!

601
wyświetlenia

Szkoła Podstawowa w Koszutach okazała się najlepsza w rankingu szkół powiatu słupeckiego w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego “FOX”.

W dniu 3 marca 2020 trzech uczniów z SP Koszuty: Konrad Pająk (kl. 8), Michał Rusik (kl. 7) oraz Jakub Jóźwiak (kl. 8) wzięli udział w XX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego ‘Fox’ . Konkurs został oparty na wiedzy gramatycznej, słownikowej oraz kulturoznawczej. Dodatkową trudnością konkursu było to, że przed jego przystąpieniem, uczniowie musieli przeczytać książkę w języku angielskim ‘Treasure Island’ .
Uczniowie uzyskali bardzo wysokie wyniki w swojej kategorii-Ducks, dzięki którym Nasza Szkoła znalazła się na I miejscu rankingu szkół powiatu słupeckiego. Warto zaznaczyć, że w rankingu szkół SP Koszuty widnieje na I miejscu zarówno w kryterium ,,średni wynik” jak i ,,najlepszy wynik”.
Najwyższy wynik uzyskany w kategorii Ducks wywalczył dla nas Konrad Pająk zdobywając 106,25 pkt/150.
Link do rankingu szkół: Ranking Szkół

 

6 KOMENTARZE

  1. W tym samym rankingu szkół powiatu słupeckiego w kategorii Bunnies pierwsze miejsce w rankingu ma Słupecka Jedynka, z wynikiem 80%. SP Koszuty w kat. Ducks ma 70%. Stąd pytanie – czy prawdą jest co tutaj napisano?

  2. Przepraszam wg. rankingu szkoła nr. 1 w Słupcy ma 4 lokatę a nie jak się chwali 2 jest za szkołą z Strzałkowa i Lądku . Więc trochę pokory dla tych co sobie sukcesy przypisują.. Dzieci są zdolne i to im należą się wielkie gratulacje.

  3. Czytanie ze zrozumieniem…
    Proszę sprawdzić kategorię Bunnies – wystarczy ponowić “Filtruj”. Jest pierwsza – nie druga, z wynikiem 80%.
    W konkursie FOX jest kilka kategorii, dlatego wynik w jednej kategorii nie świadczy, że szkoła jest najlepsza w powiecie.

  4. Jak można mówić o rankingu szkół, jeśli w jednej szkole do konkursu przystępuje dwóch lub trzech najlepszych uczniów, a w innej udział biorą wszyscy chętni. Czy mozna porównać wynik wyselekcjonowanych uczniów z dużo liczniejszą grupą wszystkich zainteresowanych udziałem w konkursie? O rankingu szkół możemy mówić tylko wówczas, gdy do jego skonstruowania weźmiemy pod uwagę wyniki całej populacji – np. wszystkich uczniów klas szóstych. I najważniejsze- czemu mają slużyc takie rankingi i czy są one komuś potrzebne?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ