Słupeckie placówki oświatowe nagrodzone w Kazimierzu Biskupim

604
wyświetlenia

W środę 9 stycznia 2019 w Kazimierzu Biskupim odbył się międzypowiatowy 21. Przegląd Twórczości Bożonarodzeniowej „Anioły 2019”.

W konkursie udział wzięło 8 zespołów ze szkół i przedszkoli reprezentujących powiat słupecki i koniński .Komisja artystyczna pod przewodnictwem Pauliny Pachulskiej-Wojdak (instruktor teatru w Centrum Kultury i Sztuki w Koninie) przyznało 4 wyróżnienia, 3 nagrody równorzędne i nagrodę główną. Wszystkie nagrody powędrowały do słupeckich placówek oświatowych, współpracujących z Miejskim Domem Kultury w Słupcy i instruktorem Anną Czerniak.
Nagrody otrzymali: zespół teatralny „Jedyneczki” ze Szkoły Podstawowej nr 1 (instruktorzy Beata Zimniewicz, Natalia Loritz), grupa „Muchomorki” z Przedszkola nr 4 Jarzębinka (instruktor Maria Król), zespół teatralny „Bez nazwy” z Gimnazjum im. Polskich noblistów w Drążnej (instruktor Joanna Nowakowska).
Nagrodą główną uhonorowano grupę „Wiewiórki” z Przedszkola nr 2 Miś ( instruktor Dorota Świerczek). Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ